| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Rovátkák száma: | 3 |
| Hossz: | 114,4 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 24,4 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Hossz: | 114,4 mm |
| Csavartávolság a szár végétől: | 5,9 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 24,5 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Csatlakozás technika: | I |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Hossz: | 95,7 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 24,4 mm |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Csatlakozás technika: | I |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Hossz: | 95,7 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 24,4 mm |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Szeleptányér-átmérő: | 24,35 mm |
| Szelepszárátmérő: | 4,92 mm |
| Hossz: | 114,4 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Nettó súly: | 32 g |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 95,7 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 24,4 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kipufogógáz oldali |
| Hossz: | 114,4 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 24,4 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 114,3 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 24,2 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szeleptányér anyaga: | bimetál |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozás technika: | I |
| Hossz: | 114,4 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Szeleptányér-átmérő: | 24,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Csavartávolság a szár végétől: | 5,9 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozás technika: | I |
| Hossz: | 95,7 mm |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Szeleptányér-átmérő: | 24,4 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 114,4 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Szeleptányér-átmérő: | 24,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 95,7 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 24,4 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kipufogógáz oldali |
| Hossz: | 114,4 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szeleptányér-átmérő: | 24,4 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 114,4 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 24,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 4,99 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Hossz: | 114,4 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 24,35 mm |
| Szelepszárátmérő: | 4,92 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Nettó súly: | 32 g |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 114,40 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 24,30 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,00 mm |
| Rovátkák száma: | 3 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 114,4 mm |
| Verzió: | 21-4N |
| Szeleptányér-átmérő: | 24,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |




