| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapok száma: | 2 |
| A dugós csatlakozó alakja: | lapos |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Anyag: | Fém |
| Hossz: | 103 mm |
| Szélesség: | 24,5 mm |
| Magasság: | 24,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapok száma: | 2 |
| A dugós csatlakozó alakja: | lapos |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Anyag: | Fém |
| Hossz: | 108 mm |
| Szélesség: | 24,5 mm |
| Magasság: | 24,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapok száma: | 2 |
| A dugós csatlakozó alakja: | lapos |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Anyag: | Fém |
| Hossz: | 106 mm |
| Szélesség: | 24 mm |
| Magasság: | 24 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapok száma: | 2 |
| A dugós csatlakozó alakja: | lapos |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Anyag: | Fém |
| Hossz: | 101 mm |
| Szélesség: | 24,5 mm |
| Magasság: | 24,5 mm |




