| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szívóátmérő 1: | 8,45 mm |
| Kipufogóátmérő 1: | 11,93 mm |
| Szívóátmérő 2: | 14,73 mm |
| Kipufogóátmérő 2: | 15,83 mm |
| hűtőfolyadék: | R 134a |
| Magasság: | 82,5 mm |
| Hossz: | 32,8 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Csomagolási hossz: | 10,0 cm |
| Nettó súly: | 140 g |
| csomagolási magasság: | 4,00 cm |
| Csomagolási szélesség: | 5,00 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szívóátmérő 1: | 15 mm |
| Kipufogóátmérő 1: | 8 mm |
| Csomagolási hossz: | 10 cm |
| Csomagolási szélesség: | 5 cm |
| csomagolási magasság: | 4 cm |
| Tömeg: | 0,500 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 32,8 mm |
| Magasság: | 84 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Szívóátmérő 1: | 8,5 mm |
| Szívóátmérő 2: | 14,8 mm |
| Kipufogóátmérő 1: | 11,8 mm |
| Kipufogóátmérő 2: | 15,8 mm |
| hűtőfolyadék: | R 1234yf |
| hűtőfolyadék: | R 134a |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hűtőfolyadék: | R 134a |
| hűtőfolyadék: | R 1234yf |
| Szívóátmérő 1: | 8 mm |
| Szívóátmérő 2: | 12 mm |
| Kipufogóátmérő 1: | 15 mm |
| Kipufogóátmérő 2: | 16 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Munkahőmérséklettől: | 40 °C |
| Munkahőmérsékletig: | 120 °C |
| Tömeg: | 0,151 kg |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 32,8 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Magasság: | 82,5 mm |
| hűtőfolyadék: | R 134a |
| Csomagolási hossz: | 10,0 cm |
| Csomagolási szélesség: | 5,00 cm |
| csomagolási magasság: | 4,00 cm |
| Szívóátmérő 1: | 8,45 mm |
| Szívóátmérő 2: | 14,73 mm |
| Kipufogóátmérő 1: | 11,93 mm |
| Kipufogóátmérő 2: | 15,83 mm |
| Nettó súly: | 140 g |




