| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | DELPHI |
| Kompresszor-azonosító: | V5 |
| Kompresszor-azonosító: | CVC |
| Kompresszor-azonosító: | DV14 |
| Hossz: | 69 mm |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | DELPHI |
| Kompresszor-azonosító: | V5 |
| Kompresszor-azonosító: | CVC |
| Kompresszor-azonosító: | DV14 |
| Kompresszor-azonosító: | CSV617 |
| Kompresszor-azonosító: | 6E171 |
| Hossz: | 68 mm |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | SCROLL |
| Működési mód: | mechanikus |
| Hossz: | 33 mm |
| Kompresszor-azonosító: | SC-90 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | CALSONIC |
| Kompresszor-azonosító: | CSV613 |
| Kompresszor-azonosító: | CSV717 |
| Kompresszor-azonosító: | CSE613 |
| Hossz: | 69 mm |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | DENSO |
| Kompresszor-azonosító: | 7SBU |
| Kompresszor-azonosító: | 10PA |
| Kompresszor-azonosító: | CSV717 |
| Hossz: | 57 mm |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | DENSO |
| Kompresszor-azonosító: | 10PA/5SL12/5SA |
| Kompresszor-azonosító: | 7SBH/7SBU/7SB |
| Kompresszor-azonosító: | CSV717/DCS14/DSC17 |
| Kompresszor-azonosító: | KS88/DV12/DV13 |
| Kompresszor-azonosító: | DV9/DVE/VCS14/VCS17 |
| Hossz: | 50 mm |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | DELPHI |
| Kompresszor-azonosító: | CVC |
| Kompresszor-azonosító: | CSV613 |
| Hossz: | 53 mm |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | DENSO |
| Kompresszor-azonosító: | TSB10C |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | SANDEN |
| Kompresszor-azonosító: | SD7V16 |
| Kompresszor-azonosító: | SD6V12 |
| Hossz: | 44 mm |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | VISTEON |
| Kompresszor-azonosító: | VS16 |
| Kompresszor-azonosító: | VS14 |
| Kompresszor-azonosító: | VS12 |
| Kompresszor-azonosító: | VS09 |
| Hossz: | 54 mm |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | DENSO |
| Kompresszor-azonosító: | 7SEU |
| Kompresszor-azonosító: | 6SBU |
| Kompresszor-azonosító: | TSB |
| Hossz: | 94 mm |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | DENSO |
| Kompresszor-azonosító: | 6SAS/6SBU/6SES |
| Kompresszor-azonosító: | 6SEU/7SEU/7SAS |
| Hossz: | 94 mm |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | DELPHI |
| Kompresszor-azonosító: | CVC |
| Hossz: | 80 mm |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | DENSO |
| Kompresszor-azonosító: | 6SBU |
| Kompresszor-azonosító: | 6SEU |
| Kompresszor-azonosító: | 6SAS |
| Kompresszor-azonosító: | 7SAS |
| Kompresszor-azonosító: | 7SEU |
| Hossz: | 93 mm |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | VISTEON |
| Kompresszor-azonosító: | VS16 |
| Hossz: | 87 mm |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | DENSO |
| Kompresszor-azonosító: | 6SES |
| Kompresszor-azonosító: | 6SAS |
| Hossz: | 86 mm |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | Calsonic |
| Kompresszor-azonosító: | CSV613 |
| Kompresszor-azonosító: | CSV717 |
| Kompresszor-azonosító: | CSE613 |
| Hossz: | 69 mm |
| Tömeg: | 0,4 kg |
| Csomagolási hossz: | 7 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4 cm |
| csomagolási magasság: | 4 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | Delphi |
| Kompresszor-azonosító: | V5 |
| Kompresszor-azonosító: | CVC |
| Kompresszor-azonosító: | DV14 |
| Hossz: | 69 mm |
| Tömeg: | 0,38 kg |
| Csomagolási hossz: | 13 cm |
| Csomagolási szélesség: | 8 cm |
| csomagolási magasság: | 4 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | Delphi |
| Kompresszor-azonosító: | V5 |
| Kompresszor-azonosító: | CVC |
| Kompresszor-azonosító: | DV14 |
| Hossz: | 68 mm |
| Tömeg: | 0,42 kg |
| Csomagolási hossz: | 13 cm |
| Csomagolási szélesség: | 8 cm |
| csomagolási magasság: | 4 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | Delphi |
| Kompresszor-azonosító: | CVC |
| Kompresszor-azonosító: | CSV613 |
| Hossz: | 53 mm |
| Tömeg: | 0,32 kg |
| Csomagolási hossz: | 7 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4 cm |
| csomagolási magasság: | 4 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | Denso |
| Kompresszor-azonosító: | 6SAS |
| Kompresszor-azonosító: | 6SBU |
| Kompresszor-azonosító: | 6SES |
| Kompresszor-azonosító: | 6SEU |
| Kompresszor-azonosító: | 7SEU |
| Kompresszor-azonosító: | 7SAS |
| Hossz: | 94 mm |
| Tömeg: | 0,18 kg |
| Csomagolási hossz: | 13 cm |
| Csomagolási szélesség: | 8 cm |
| csomagolási magasság: | 4 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | Denso |
| Kompresszor-azonosító: | 6SBU |
| Kompresszor-azonosító: | 6SEU |
| Kompresszor-azonosító: | 6SAS |
| Kompresszor-azonosító: | 7SAS |
| Kompresszor-azonosító: | 7SEU |
| Hossz: | 93 mm |
| Tömeg: | 0,5 kg |
| Csomagolási hossz: | 13 cm |
| Csomagolási szélesség: | 8 cm |
| csomagolási magasság: | 4 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | Denso |
| Kompresszor-azonosító: | 10PA/5SL12/5SA |
| Kompresszor-azonosító: | 7SBH/7SBU/7SB |
| Kompresszor-azonosító: | CSV717/DCS14/DSC17 |
| Kompresszor-azonosító: | KS88/DV12/DV13 |
| Kompresszor-azonosító: | DV9/DVE/VCS14/VCS17 |
| Hossz: | 51 mm |
| Tömeg: | 0,38 kg |
| Csomagolási hossz: | 13 cm |
| Csomagolási szélesség: | 8 cm |
| csomagolási magasság: | 4 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | Denso |
| Kompresszor-azonosító: | CSV717 |
| Kompresszor-azonosító: | 10PA |
| Kompresszor-azonosító: | 7SBU |
| Hossz: | 57 mm |
| Tömeg: | 0,38 kg |
| Csomagolási hossz: | 13 cm |
| Csomagolási szélesség: | 8 cm |
| csomagolási magasság: | 4 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | Denso |
| Kompresszor-azonosító: | 7SEU |
| Kompresszor-azonosító: | 6SBU |
| Kompresszor-azonosító: | TSB |
| Hossz: | 94 mm |
| Tömeg: | 0,48 kg |
| Csomagolási hossz: | 13 cm |
| Csomagolási szélesség: | 8 cm |
| csomagolási magasság: | 4 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | Denso |
| Kompresszor-azonosító: | 6SES |
| Kompresszor-azonosító: | 6SAS |
| Hossz: | 86 mm |
| Tömeg: | 0,44 kg |
| Csomagolási hossz: | 13 cm |
| Csomagolási szélesség: | 8 cm |
| csomagolási magasság: | 4 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | Denso |
| Kompresszor-azonosító: | TSB10C |
| Tömeg: | 0,2 kg |
| Csomagolási hossz: | 4 cm |
| Csomagolási szélesség: | 2 cm |
| csomagolási magasság: | 1 cm |
| OE-számhoz: | 4711023 |
| OE-számhoz: | 883203A380 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | Sanden |
| Kompresszor-azonosító: | SD6V12 |
| Kompresszor-azonosító: | SD7V16 |
| Hossz: | 44 mm |
| Tömeg: | 0,34 kg |
| Csomagolási hossz: | 12 cm |
| Csomagolási szélesség: | 7 cm |
| csomagolási magasság: | 3 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | VISTEON |
| Kompresszor-azonosító: | VS16 |
| Kompresszor-azonosító: | VS14 |
| Kompresszor-azonosító: | VS12 |
| Kompresszor-azonosító: | VS09 |
| Hossz: | 54 mm |
| Működési mód: | mechanikus |
| Tömeg: | 0,34 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | Visteon |
| Kompresszor-azonosító: | VS16 |
| Hossz: | 87 mm |
| Tömeg: | 0,38 kg |
| Csomagolási hossz: | 12 cm |
| Csomagolási szélesség: | 7 cm |
| csomagolási magasság: | 3 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | Delphi |
| Kompresszor-azonosító: | CVC |
| Hossz: | 80 mm |
| Tömeg: | 0,38 kg |
| Csomagolási hossz: | 12 cm |
| Csomagolási szélesség: | 7 cm |
| csomagolási magasság: | 3 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | DENSO |
| Kompresszor-azonosító: | 5SL |
| Kompresszor-azonosító: | 7SBU |
| Kompresszor-azonosító: | 5TSE |
| Hossz: | 51 mm |
| Működési mód: | mechanikus |




