| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | DELPHI |
| Működési mód: | elektronikus |
| Hossz: | 80 mm |
| Kompresszor-azonosító: | CVC |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | SANDEN |
| Működési mód: | elektronikus |
| Hossz: | 67 mm |
| Kompresszor-azonosító: | CVC |
| Kompresszor-azonosító: | PXE |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | DELPHI |
| Kompresszor-azonosító: | CVC |
| Hossz: | 80 mm |
| Működési mód: | elektromos |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | Delphi |
| Kompresszor-azonosító: | CVC |
| Hossz: | 80 mm |
| Tömeg: | 0,38 kg |
| Csomagolási hossz: | 12 cm |
| Csomagolási szélesség: | 7 cm |
| csomagolási magasság: | 3 cm |





