| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | vezérlőszelep |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,15 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítőgyűrűkkel |
| Hossz: | 140 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Magasság: | 30 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámtól (VIN): | 3C-7-120001 |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Ügyeljen a jármű gyártójának előírásaira | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 066 906 455 E |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Verzió: | OEM - Quality - Line |
| Hossz: | 129 mm |
| Szélesség: | 72 mm |
| Magasság: | 52 mm |
| Tömeg: | 0,18 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámig (VIN): | 3C-7-300000 |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Szelep fajta: | vezérlőszelep |
| Ügyeljen a jármű gyártójának előírásaira | |
| Páros cikkszám: | 639 814 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámig (VIN): | 3C-7-300000 |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Szelep fajta: | vezérlőszelep |
| Ügyeljen a jármű gyártójának előírásaira | |
| Páros cikkszám: | 639 816 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,17 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Hossz: | 125 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Magasság: | 30 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,17 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Hossz: | 125 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Magasság: | 50 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXZ |
| A következő vázszámtól (VIN): | 3C-7-120 001 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Beépítési oldal: | fenn |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószeleppel |
| Szelep fajta: | kipufogószeleppel |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Lyukszám: | 2 |
| Beépítési mélység: | 45 mm |
| Szelepvezérlés: | Változó szelepvezérlésű motorokhoz |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 066 906 455 C |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Verzió: | OEM - Quality - Line |
| Hossz: | 129 mm |
| Szélesség: | 72 mm |
| Magasság: | 52 mm |
| Tömeg: | 0,18 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXZ |
| A következő vázszámig (VIN): | 3C-7-120 000 |
| csak a következővel együtt: | 66 109 210 R |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Feszültség: | 12 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámig (VIN): | 3C-7-120 000 |
| Motorkód: | AXZ |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06F 109 257 B |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Verzió: | OEM - Quality - Line |
| Hossz: | 129 mm |
| Szélesség: | 72 mm |
| Magasság: | 52 mm |
| Tömeg: | 0,18 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |

| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | 177970 |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | 175438 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámtól (VIN): | ******3C*7*120001 |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Beépítési oldal: | fenn |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámig (VIN): | ******3C*7*120000 |
| Páros cikkszám: | 33 10 4386 |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámig (VIN): | ******3C*7*120000 |
| Páros cikkszám: | 33 10 2902 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámig (VIN): | 3C-7-300 000 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámig (VIN): | 3C-7-120 000 |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámtól (VIN): | 3C-7-120 001 |
| Motorkód: | AXZ |
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXZ |
| A következő vázszámig (VIN): | 3C-7-120 000 |
| csak a következővel együtt: | 66 109 210 R |
| Feszültség: | 12 V |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámig (VIN): | 3C-7-120 000 |
| Motorkód: | AXZ |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |




