| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| Szelep fajta: | átkapcsoló szelep |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | átkapcsoló szelep |
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektronikus |
| Feltöltés módja: | Kipufogógáz turbó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 432280007 |
| Működési mód: | elektronikus |
| Feltöltés módja: | elektromosan szabályozott állítóelem (aktuátor) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 432280009 |
| Működési mód: | elektronikus |
| Feltöltés módja: | elektromosan szabályozott állítóelem (aktuátor) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 432280007 |
| Működési mód: | elektronikus |
| Feltöltés módja: | elektromosan szabályozott állítóelem (aktuátor) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 432280009 |
| Működési mód: | elektronikus |
| Feltöltés módja: | elektromosan szabályozott állítóelem (aktuátor) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | átkapcsoló szelep |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 432280007 |
| Működési mód: | elektronikus |
| Feltöltés módja: | elektromosan szabályozott állítóelem (aktuátor) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 432280009 |
| Működési mód: | elektronikus |
| Feltöltés módja: | elektromosan szabályozott állítóelem (aktuátor) |




