| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| OE-számhoz: | 03L253016KX* |
| Feltöltés módja: | Kipufogógáz turbó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 03L198716A |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Feltöltés módja: | Kipufogógáz turbó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 03L198716A |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Feltöltés módja: | Kipufogógáz turbó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 03L198716A |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Feltöltés módja: | Kipufogógáz turbó |




