| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Magasság: | 31,6 mm |
| Magasság 1: | 25 mm |
| Magasság 2: | 34,5 mm |
| átmérő: | 12 mm |
| Mennyiség: | 1 |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Golyóátmérő: | 8,4 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Szükséges darabszám: | 16 |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Magasság: | 36 mm |
| átmérő: | 12 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 35 mm |
| átmérő: | 12 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| átmérő: | 12 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Magasság: | 34,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Tömeg: | 0,018 kg |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Vastagság: | 34,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 12 mm |
| Szelepszár hossz: | 34,6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Tengelytest |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Magasság: | 34,7 mm |
| átmérő: | 12 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 642 050 0080 |
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Vastagság: | 34,7 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Magasság: | 31,6 mm |
| Magasság 1: | 34,5 mm |
| átmérő: | 12 mm |
| Mennyiség: | 8 |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Golyóátmérő: | 8,4 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Tengelytest |
| Mennyiség: | 8 |
| Mennyiségi egység: | Készlet |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Hossz: | 35 mm |
| Szélesség: | 13 mm |
| Magasság: | 13 mm |
| Tömeg: | 0,017 kg |
| Mennyiség: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Tömeg: | 0,018 kg |
| Beépítési oldal: | Tengelytest |
| Vastagság: | 34,6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Tömeg: | 0,018 kg |
| Beépítési oldal: | Tengelytest |
| Vastagság: | 34,6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Tömeg: | 0,018 kg |
| Beépítési oldal: | Tengelytest |
| Vastagság: | 34,6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Tömeg: | 0,018 kg |
| Beépítési oldal: | Tengelytest |
| Vastagság: | 34,6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Tömeg: | 0,018 kg |
| Beépítési oldal: | Tengelytest |
| Vastagság: | 34,6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 34,6 mm |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 35 mm |
| átmérő: | 12 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Beépítési oldal: | Motor |
| Magasság: | 34,700 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Beépítési oldal: | Motor |
| Magasság: | 35 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Beépítési oldal: | Motor |
| Magasság: | 33,400 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | tengelyhíd oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | mm |
| Beépítési oldal: | Motor |
| Magasság: | mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Magasság: | 34,600 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Vastagság: | 34,6 mm |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Magasság: | 34,6 mm |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 8 |
| Motorkód: | BSF |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | BSE |
| Szükséges darabszám: | 8 |
| Gyártási évtől: | 200705 |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 8 |
| Motorkód: | BSF |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | BSE |
| Szükséges darabszám: | 8 |
| Gyártási évtől: | 200705 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BSE |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | BSF |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Magasság: | 34,5 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| átmérő: | 12 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BSF |
| Szükséges darabszám: | 8 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BSF |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| átmérő: | 12 mm |
| Magasság: | 34,7 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BSF |
| Szükséges darabszám: | 24 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Szükséges darabszám: | 16 |
| átmérő: | 12 mm |
| Magasság: | 36 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 8 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| átmérő: | 12 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Tömeg: | 0,017 kg |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Szelepszárátmérő: | 12 mm |
| Szelepszár hossz: | 34,6 mm |




