| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| OE-számhoz: | 03G 109 412 B |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| OE-számhoz: | 03G 109 411 A |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| OE-számhoz: | 03G 109 412 A |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| OE-számhoz: | 03G 109 411 B |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| OE-számhoz: | 03G109411A |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| OE-számhoz: | 03G109412B |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| OE-számhoz: | 03G109411B |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| OE-számhoz: | 03G109412B |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| OE-számhoz: | 03G109411B |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| OE-számhoz: | 03G109411A |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| OE-számhoz: | 03G109412C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| OE-számhoz: | 03G109412A |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Tömeg: | 0,018 kg |
| Beépítési oldal: | Tengelytest |
| Vastagság: | 34,6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Tömeg: | 0,018 kg |
| Beépítési oldal: | Tengelytest |
| Vastagság: | 34,6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Tömeg: | 0,018 kg |
| Beépítési oldal: | Tengelytest |
| Vastagság: | 34,6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Tömeg: | 0,018 kg |
| Beépítési oldal: | Tengelytest |
| Vastagság: | 34,6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Tömeg: | 0,018 kg |
| Beépítési oldal: | Tengelytest |
| Vastagság: | 34,6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 03G 109 411 A |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 03G 109 412 B |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 03G 109 412 A |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 03G 109 411 B |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 03G109412B |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 03G109411A |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 03G109412C |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Motorkód: | BVE |
| Szükséges darabszám: | 4 |
| OE-számhoz: | 03G109411B |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 4 |
| OE-számhoz: | 03G109411B |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 4 |
| OE-számhoz: | 03G109412A |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Működési mód: | hidraulikus |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 4 |
| OE-számhoz: | 03G109411A |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 4 |
| OE-számhoz: | 03G109412B |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Szükséges darabszám: | 16 |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Tömeg: | 0,017 kg |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Szelepszárátmérő: | 12 mm |
| Szelepszár hossz: | 34,6 mm |




