| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAA |
| Szükséges darabszám: | 16 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Magasság: | 33 mm |
| átmérő: | 12 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Szükséges darabszám: | 16 |
| Motorkód: | CBAA |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Magasság: | 33 mm |
| átmérő: | 12 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAA |
| Vastagság: | 32,6 mm |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| OE-számhoz: | 955.105.423.10 |
| Mennyiség: | 1 |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 32,6 mm |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Tömeg: | 0,02 kg |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Vastagság: | 32,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 12 mm |
| Szelepszár hossz: | 34,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| OE-számhoz: | 059109521H |
| Beépítési oldal: | Tengelytest |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Magasság: | 32,6 mm |
| átmérő: | 12 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Szükséges darabszám: | 16 |
| Motorkód: | BMA |
| Működési mód: | hidraulikus |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 32,6 mm |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| OE-számhoz: | 03G 109 412 B |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| OE-számhoz: | 03G 109 411 A |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| OE-számhoz: | 03G 109 412 A |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| OE-számhoz: | 03G 109 411 B |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| OE-számhoz: | 03G109411A |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| OE-számhoz: | 03G109412B |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| OE-számhoz: | 03G109412B |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| OE-számhoz: | 03G109411B |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Beépítési oldal: | Tengelytest |
| Mennyiség: | 8 |
| Mennyiségi egység: | Készlet |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | automatikus |
| Beépítési oldal: | Tengelytest |
| Mennyiség: | 16 |
| Mennyiségi egység: | Készlet |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| OE-számhoz: | 03G109411A |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| OE-számhoz: | 03G109412C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| OE-számhoz: | 03G109411B |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| OE-számhoz: | 03G109412A |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Hossz: | 35 mm |
| Szélesség: | 15 mm |
| Magasság: | 15 mm |
| Tömeg: | 0,02 kg |
| átmérő: | 32,6 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| OE-számhoz: | 955.105.423.10 |
| Mennyiség: | 8 |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Beépítési oldal: | Motor |
| Magasság: | 32,600 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 32,8 mm |
| Beépítési oldal: | Motor |
| Magasság: | 12 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAA |
| Vastagság: | 32,6 mm |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 16 |
| Motorkód: | CBAA |
| Gyártási évtől: | 200801 |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMA |
| Motorkód: | CBAA |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Vastagság: | 32,6 mm |
| Magasság: | 32,6 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| átmérő: | 12 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAA |
| Motorkód: | BMA |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Magasság: | 32,5 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| átmérő: | 12 mm |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAA |
| Szükséges darabszám: | 16 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAA |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| átmérő: | 12 mm |
| Magasság: | 32,6 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMA |
| OE-számhoz: | 03G 109 411 A |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMA |
| OE-számhoz: | 03G 109 412 B |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMA |
| OE-számhoz: | 03G 109 412 A |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMA |
| OE-számhoz: | 03G 109 411 B |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Szükséges darabszám: | 16 |
| Motorkód: | CBAA |
| átmérő: | 12 mm |
| Magasság: | 33 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMA |
| Szükséges darabszám: | 4 |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| OE-számhoz: | 03G109412B |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMA |
| Szükséges darabszám: | 4 |
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| OE-számhoz: | 03G109411A |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMA |
| Szelep fajta: | kipufogószelephez |
| Szükséges darabszám: | 4 |
| OE-számhoz: | 03G109412C |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMA |
| Szelep fajta: | szívószelephez |
| Szükséges darabszám: | 4 |
| OE-számhoz: | 03G109411B |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 16 |
| Motorkód: | CBAA |
| Gyártási évtől: | 200801 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAA |
| Szükséges darabszám: | 16 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMA |
| Szükséges darabszám: | 4 |
| OE-számhoz: | 03G109411B |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMA |
| Szükséges darabszám: | 4 |
| OE-számhoz: | 03G109412A |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Működési mód: | hidraulikus |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMA |
| Szükséges darabszám: | 4 |
| OE-számhoz: | 03G109411A |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMA |
| Szükséges darabszám: | 4 |
| OE-számhoz: | 03G109412B |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Működési mód: | hidraulikus |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 16 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Szükséges darabszám: | 16 |
| Motorkód: | BMA |
| Működési mód: | hidraulikus |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAA |
| Motorkód: | BMA |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMA |
| Motorkód: | CBAA |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Tömeg: | 0,017 kg |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Szelepszárátmérő: | 12 mm |
| Szelepszár hossz: | 34,6 mm |




