
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1175 mm |
| Szélesség: | 13 mm |
| Szíj: | nyitott oldalú |
| Szíj: | fogazott |

Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!

Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 925 mm |
| Szélesség: | 13 mm |
| Szíj: | nyitott oldalú |
| Szíj: | fogazott |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 925 mm |
| Szélesség: | 13 mm |
| Jellemző méret: | AVX13X925 |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 85 g |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Szíj anyaga: | Gumi |
| Szín: | fekete |
| Szélesség: | 13 mm |
| Hossz: | 850 mm |
| Külső hossz: | 865 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Szíj anyaga: | Gumi |
| Szín: | fekete |
| Szélesség: | 13 mm |
| Hossz: | 925 mm |
| Külső hossz: | 940 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1175 mm |
| Szélesség: | 13 mm |
| Jellemző méret: | AVX13X1175 |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 125 g |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Szíj anyaga: | Gumi |
| Szín: | fekete |
| Szélesség: | 13 mm |
| Hossz: | 1175 mm |
| Külső hossz: | 1190 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,133 kg |
| Hossz: | 1175 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!