| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 800 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,1 kg |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 976 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 805 mm |
| Szélesség: | 21,4 mm |
| Jellemző méret: | 6PK805 |
| Bordák száma: | 6 |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 81 g |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,088 kg |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 800 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Szín: | fekete |
| Bordák száma: | 6 |
| Szélesség: | 21 mm |
| Hossz: | 975 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 976 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Motor értékesítési megnevezés: | Duratorq |
| Szín: | fekete |
| Hossz: | 976 mm |
| Szélesség: | 21,36 mm |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Hossz: | 800 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 976 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| Hossz: | 800 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 805 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Hossz: | 976 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 800 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 6PK802 |
| Hossz: | 802 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 975 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 975 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201206 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 805 mm |
| Egyoldalas/dupla oldalas: | egyoldalú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Hossz: | 976 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| Motor értékesítési megnevezés: | Duratorq |
| Szín: | fekete |
| Hossz: | 802 mm |
| Szélesség: | 21,36 mm |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 800 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 975 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201206 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 975 mm |
| Egyoldalas/dupla oldalas: | egyoldalú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| hajtott részegységek: | 2. klímakompresszor |
| hajtott részegységek: | Szervokormány-szivattyú |
| Jármű felszerelés: | szervokormánnyal szerelt járművekhez |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 975 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Szíj anyaga: | Gumi |
| Szín: | fekete |
| Bordák száma: | 6 |
| Szélesség: | 21 mm |
| Hossz: | 803 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Jellemző méret: | 6PK975 |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 975 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| Jellemző méret: | 6PK798 |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 798 mm |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 802 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 975 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 976 mm |
| Jellemző méret: | 6PK976 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 800 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 976 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 803 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| Anyag: | Poliészter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 976 mm |
| Szélesség: | 21,4 mm |
| Jellemző méret: | 6PK976 |
| Bordák száma: | 6 |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 87 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 975 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Szélesség: | 21 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 803 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Szélesség: | 21 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 800 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 800 mm |
| Egyoldalas/dupla oldalas: | egyoldalú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 976 mm |
| Jellemző méret: | 6PK976 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 976 mm |
| Jellemző méret: | 6PK976 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 976 mm |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| Mennyiség: | 1 |
| Motorkód: | HHJA |
| Motorkód: | HHJB |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Hossz: | 800 mm |
| Szélesség: | 21,4 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Szín: | fekete |
| Nettó súly: | 0,1 kg |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Hossz: | 975 mm |
| Szélesség: | 21,4 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Szín: | fekete |
| Nettó súly: | 0,12 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 800 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| hajtott részegységek: | Szervokormány-szivattyú |
| OE-számhoz: | 1539584 |
| Hossz: | 976 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 800 mm |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási dátumtól: | 10/05 |
| hajtott részegységek: | Szervokormány-szivattyú |
| Hossz: | 805 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| OE-számhoz: | 5750ZF |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási dátumtól: | 11/04 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| hajtott részegységek: | Szervokormány-szivattyú |
| Hossz: | 975 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| OE-számhoz: | 5750YQ |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| hajtott részegységek: | vízszivattyú |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 805 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Egységek/görgők: | Generátor |
| Egységek/görgők: | Klímakompresszor |
| Hossz: | 975 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Hossz: | 975 mm |
| Szélesség: | 21,4 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Hossz: | 800 mm |
| Szélesség: | 21,4 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Szíj anyaga: | Gumi |
| Szín: | fekete |
| Bordák száma: | 6 |
| Szélesség: | 21 mm |
| Hossz: | 803 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Szín: | fekete |
| Bordák száma: | 6 |
| Szélesség: | 21 mm |
| Hossz: | 975 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Hossz: | 976 mm |
| Tömeg: | 0,1 kg |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| Hossz: | 800 mm |
| Tömeg: | 0,088 kg |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| Hossz: | 800 mm |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Hossz: | 975 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| Hossz: | 800 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Hossz: | 976 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | HHJA/HHJB |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | HHJAHHJB , -A |
| OE-számhoz: | 6M5Q6C301FA |
| Hossz: | 802 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | HHJA/HHJB |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | HHJAHHJB , AC |
| OE-számhoz: | AV6Q6C301DA |
| Hossz: | 975 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 976 mm |
| Szélesség: | 21,4 mm |
| Jellemző méret: | 6PK976 |
| Bordák száma: | 6 |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 87 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 805 mm |
| Szélesség: | 21,4 mm |
| Jellemző méret: | 6PK805 |
| Bordák száma: | 6 |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 81 g |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| Hossz: | 800 mm |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | HHJB |
| Motorkód: | HHJA |
| Hossz: | 976 mm |
| Bordák száma: | 6 |




