| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Gyártási évtől: | 201207 |
| Hossz: | 2415 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Szíj anyaga: | Gumi |
| Szín: | fekete |
| Bordák száma: | 6 |
| Szélesség: | 21 mm |
| Hossz: | 2413 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,243 kg |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 2415 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Szíj anyaga: | Gumi |
| Szín: | fekete |
| Bordák száma: | 6 |
| Szélesség: | 21 mm |
| Hossz: | 2500 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,25 kg |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 2498 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 2412 mm |
| Egyoldalas/dupla oldalas: | egyoldalú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 201105 |
| Gyártási évig: | 201009 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 2500 mm |
| Egyoldalas/dupla oldalas: | egyoldalú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 2412 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Gyártási évig: | 201206 |
| Hossz: | 2498 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 2500 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 2500 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 2415 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201009 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Jármű felszerelés: | Hidraulikus szervokormánnyal szerelt járművekhez |
| Szín: | fekete |
| Hossz: | 2510 mm |
| Szélesség: | 21,36 mm |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 2498 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 201207 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Jármű felszerelés: | elektromos szervokormánnyal szerelt járművekhez |
| Szín: | fekete |
| Hossz: | 2415 mm |
| Szélesség: | 21,36 mm |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Gyártási évig: | 201207 |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 2500 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201009 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Jármű felszerelés: | Hidraulikus szervokormánnyal szerelt járművekhez |
| Szín: | fekete |
| Hossz: | 2506 mm |
| Szélesség: | 21,36 mm |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Gyártási évtől: | 201208 |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 2413 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 2504 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 2498 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 2415 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 2510 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 2413 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Anyag: | Poliészter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 2500 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Anyag: | Poliészter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 2500 mm |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 2415 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 2500 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 2410 mm |
| Egyoldalas/dupla oldalas: | egyoldalú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 201009 |
| Gyártási évig: | 201105 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 2415 mm |
| Egyoldalas/dupla oldalas: | egyoldalú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 2415 mm |
| Egyoldalas/dupla oldalas: | egyoldalú |
| Erősített kivitel | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 2418 mm |
| Egyoldalas/dupla oldalas: | egyoldalú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201206 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 2505 mm |
| Egyoldalas/dupla oldalas: | egyoldalú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Gyártási évtől: | 201207 |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 2413 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 201105 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Modellévig: | 2012 |
| Jellemző méret: | 6PK2500 |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 2500 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 201207 |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 2413 mm |
| Nettó súly: | 0,26 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 201105 |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 2500 mm |
| Szélesség: | 21,4 mm |
| Nettó súly: | 0,27 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 2500 mm |
| Nettó súly: | 0,27 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 2415 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 201207 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Jármű felszerelés: | elektromos szervokormánnyal szerelt járművekhez |
| Szín: | fekete |
| Hossz: | 2411 mm |
| Szélesség: | 21,36 mm |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| hajtott részegységek: | 2. klímakompresszor |
| hajtott részegységek: | vízszivattyú |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 2412 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 201009 |
| Gyártási évig: | 201105 |
| Egységek/görgők: | Generátor |
| Egységek/görgők: | vízszivattyú |
| Hossz: | 2500 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Modellévtől: | 2012 |
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Szíj anyaga: | Gumi |
| Szín: | fekete |
| Bordák száma: | 6 |
| Szélesség: | 21 mm |
| Hossz: | 2413 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 201105 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Modellévig: | 2012 |
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Szíj anyaga: | Gumi |
| Szín: | fekete |
| Bordák száma: | 6 |
| Szélesség: | 21 mm |
| Hossz: | 2500 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 201207 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Motorkód: | D4HB |
| Hossz: | 2415 mm |
| Tömeg: | 0,243 kg |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201206 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Motorkód: | D4HB |
| Hossz: | 2498 mm |
| Tömeg: | 0,25 kg |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Gyártási évtől: | 201208 |
| Hossz: | 2413 mm |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Gyártási évig: | 201207 |
| Hossz: | 2500 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 2498 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 201207 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | 0712> , D4HB |
| OE-számhoz: | 252122F320 |
| Hossz: | 2411 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201206 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | >0612 , D4HB |
| OE-számhoz: | 252122F020 |
| Hossz: | 2504 mm |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 201009 |
| Gyártási évig: | 201105 |
| Blokk elválasztás | |
| Gyártási évtől: | 201210 |
| Hossz: | 2415 mm |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201008 |
| Blokk elválasztás | |
| Gyártási évtől: | 201106 |
| Gyártási évig: | 201209 |
| Hossz: | 2498 mm |
| Bordák száma: | 6 |




