| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1226 mm |
| Bordák száma: | 8 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,168 kg |
| Bordák száma: | 8 |
| Hossz: | 1226 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,162 kg |
| Bordák száma: | 8 |
| Hossz: | 1175 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1230 mm |
| Szélesség: | 28,5 mm |
| Jellemző méret: | 8PK1230 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 8 |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 150 g |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Szín: | fekete |
| Bordák száma: | 8 |
| Szélesség: | 28 mm |
| Hossz: | 1225 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Hossz: | 1226 mm |
| Bordák száma: | 8 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1173 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 8 |
| Hossz: | 1173 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1225 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 8158380 |
| Hossz: | 1220 mm |
| Szélesség: | 28,48 mm |
| Bordák száma: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 8 |
| Hossz: | 1225 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| hajtott részegységek: | 2. klímakompresszor |
| Bordák száma: | 8 |
| Hossz: | 1225 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 8 |
| Hossz: | 1225 mm |
| Egyoldalas/dupla oldalas: | egyoldalú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Bordák száma: | 8 |
| Hossz: | 1226 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1225 mm |
| Bordák száma: | 8 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | RF |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Szín: | fekete |
| Hossz: | 1226 mm |
| Szélesség: | 28,48 mm |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 8 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Szíj anyaga: | Gumi |
| Szín: | fekete |
| Bordák száma: | 8 |
| Szélesség: | 28 mm |
| Hossz: | 1173 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 8 |
| Hossz: | 1173 mm |
| Egyoldalas/dupla oldalas: | egyoldalú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Jellemző méret: | 8PK1225 |
| Bordák száma: | 8 |
| Hossz: | 1225 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| Jellemző méret: | 8PK1180HD |
| Bordák száma: | 8 |
| Hossz: | 1180 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | RF |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| Szín: | fekete |
| Hossz: | 1172 mm |
| Szélesség: | 28,48 mm |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 8 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 8 |
| Hossz: | 1226 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1226 mm |
| Bordák száma: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1225 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1225 mm |
| Szélesség: | 28,5 mm |
| Jellemző méret: | 8PK1225 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 8 |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 145 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1225 mm |
| Bordák száma: | 8 |
| Szélesség: | 28 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 8 |
| Hossz: | 1170 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 8 |
| Hossz: | 1225 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Egységek/görgők: | Klímakompresszor |
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Egységek/görgők: | Generátor |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Hossz: | 1225 mm |
| Bordák száma: | 8 |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Hossz: | 1226 mm |
| Szélesség: | 28,5 mm |
| Bordák száma: | 8 |
| Szín: | fekete |
| Nettó súly: | 0,18 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200502 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| Hossz: | 1172 mm |
| Bordák száma: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Hossz: | 1225 mm |
| Bordák száma: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1038 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1063 mm |
| Bordák száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| Bordák száma: | 8 |
| Hossz: | 1173 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Egységek/görgők: | Klímakompresszor |
| Hossz: | 1225 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200210 |
| Gyártási évig: | 200502 |
| Járműtípus: | 6 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Szíj anyaga: | Gumi |
| Szín: | fekete |
| Bordák száma: | 8 |
| Szélesség: | 28 mm |
| Hossz: | 1173 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200210 |
| Járműtípus: | 6 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Szín: | fekete |
| Bordák száma: | 8 |
| Szélesség: | 28 mm |
| Hossz: | 1225 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Járműtípus: | 6 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| Hossz: | 1175 mm |
| Tömeg: | 0,162 kg |
| Bordák száma: | 8 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Járműtípus: | 6 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Hossz: | 1226 mm |
| Tömeg: | 0,168 kg |
| Bordák száma: | 8 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Hossz: | 1226 mm |
| Bordák száma: | 8 |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Hossz: | 1226 mm |
| Bordák száma: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | AC |
| OE-számhoz: | RF5D15909 |
| Hossz: | 1226 mm |
| Bordák száma: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1230 mm |
| Szélesség: | 28,5 mm |
| Jellemző méret: | 8PK1230 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 8 |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 150 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1225 mm |
| Szélesség: | 28,5 mm |
| Jellemző méret: | 8PK1225 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 8 |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 145 g |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | RF5C |
| Gyártási évig: | 200502 |
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | RF5C |
| Gyártási évtől: | 200503 |
| Hossz: | 1225 mm |
| Bordák száma: | 8 |




