| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1120 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |

Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Szíj anyaga: | Gumi |
| Szín: | fekete |
| Bordák száma: | 6 |
| Szélesség: | 21 mm |
| Hossz: | 1113 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,112 kg |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1120 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1113 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1120 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Szín: | fekete |
| Hossz: | 1117 mm |
| Szélesség: | 21,36 mm |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1113 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1120 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1110 mm |
| Egyoldalas/dupla oldalas: | egyoldalú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1115 mm |
| Egyoldalas/dupla oldalas: | egyoldalú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jellemző méret: | 6PK1113 |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1113 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1115 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1115 mm |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1113 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Anyag: | Poliészter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1515 mm |
| Szélesség: | 21,4 mm |
| Jellemző méret: | 6PK1515 |
| Bordák száma: | 6 |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 129,5 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1110 mm |
| Szélesség: | 21,4 mm |
| Jellemző méret: | 6PK1110 |
| Bordák száma: | 6 |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 100 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1113 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1113 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Szélesség: | 21 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1120 mm |
| Egyoldalas/dupla oldalas: | egyoldalú |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Hossz: | 1113 mm |
| Szélesség: | 21,4 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Szín: | fekete |
| Nettó súly: | 0,13 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1120 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1125 mm |
| Bordák száma: | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1113 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| hajtott részegységek: | 2. klímakompresszor |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1115 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CDAB |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Hossz: | 1113 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| hajtott részegységek: | Szervokormány-szivattyú |
| Hossz: | 1115 mm |
| Szélesség: | 21,4 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Szíj anyaga: | Gumi |
| Szín: | fekete |
| Bordák száma: | 6 |
| Szélesség: | 21 mm |
| Hossz: | 1113 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 6PK1113 |
| Hossz: | 1113 mm |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Hossz: | 1120 mm |
| Tömeg: | 0,112 kg |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Hossz: | 1113 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Hossz: | 1115 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | EPDM |
| Hossz: | 1115 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CDAB/CGYA |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | CDABCGYA |
| OE-számhoz: | 06J260849D |
| Hossz: | 1117 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1515 mm |
| Szélesség: | 21,4 mm |
| Jellemző méret: | 6PK1515 |
| Bordák száma: | 6 |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 129,5 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1110 mm |
| Szélesség: | 21,4 mm |
| Jellemző méret: | 6PK1110 |
| Bordák száma: | 6 |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 100 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1120 mm |
| Bordák száma: | 6 |




