| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 628 mm |
| Bordák száma: | 3 |
| Szélesség: | 10 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Vegyi tulajdonságok: | elasztikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Húzószál anyag: | PA (poliamid) |
| Szíj anyaga: | Gumi |
| Szín: | fekete |
| Bordák száma: | 3 |
| Szélesség: | 10 mm |
| Hossz: | 628 mm |
| Figyeljen a műszaki adatokra | |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Szín: | fekete |
| Bordák száma: | 5 |
| Szélesség: | 17 mm |
| Hossz: | 1095 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,099 kg |
| Bordák száma: | 5 |
| Hossz: | 1094 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,041 kg |
| Bordák száma: | 3 |
| Hossz: | 628 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a szereléshez speciális szerszám szükséges |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 3 |
| Hossz: | 628 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 3 |
| Hossz: | 628 mm |
| Egyoldalas/dupla oldalas: | egyoldalú |
| Vegyi tulajdonságok: | elasztikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1094 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | légkompresszor |
| Szín: | fekete |
| Hossz: | 628 mm |
| Szélesség: | 10,68 mm |
| Anyagtulajdonságok: | elasztikus |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 3 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1094 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 5 |
| Hossz: | 1094 mm |
| Egyoldalas/dupla oldalas: | egyoldalú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Szín: | fekete |
| Hossz: | 1094 mm |
| Szélesség: | 17,80 mm |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 5 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Vázszám (VIN): | [1147;] |
| Vázszám (VIN): | [134101;] |
| hajtott részegységek: | 2. klímakompresszor |
| hajtott részegységek: | vízszivattyú |
| hajtott részegységek: | Szervokormány-szivattyú |
| Jármű felszerelés: | szervokormánnyal szerelt járművekhez |
| Bordák száma: | 3 |
| Hossz: | 628 mm |
| A javasolt célszerszám cikkszáma: | Clas : OM4049 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jellemző méret: | 3PK628 |
| Bordák száma: | 3 |
| Hossz: | 628 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Bordák száma: | 5 |
| Hossz: | 1095 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 628 mm |
| Bordák száma: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1094 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 628 mm |
| Bordák száma: | 3 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Vegyi tulajdonságok: | elasztikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 628 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Vegyi tulajdonságok: | elasztikus |
| Bordák száma: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1095 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Szélesség: | 17 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 628 mm |
| Bordák száma: | 3 |
| Szélesség: | 10 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 5 |
| Hossz: | 1095 mm |
| Egyoldalas/dupla oldalas: | egyoldalú |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Hossz: | 628 mm |
| Szélesség: | 10,7 mm |
| Bordák száma: | 3 |
| Szín: | fekete |
| Nettó súly: | 0,06 kg |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Hossz: | 1095 mm |
| Szélesség: | 17,8 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Szín: | fekete |
| Nettó súly: | 0,11 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 628 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 768 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1095 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| hajtott részegységek: | 2. klímakompresszor |
| hajtott részegységek: | vízszivattyú |
| hajtott részegységek: | Szervokormány-szivattyú |
| Jármű felszerelés: | szervokormánnyal szerelt járművekhez |
| Hossz: | 1094 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Egységek/görgők: | Klímakompresszor |
| Egységek/görgők: | Szervokormány-szivattyú |
| Hossz: | 628 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Vegyi tulajdonságok: | elasztikus |
| Bordák száma: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 201311 |
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Húzószál anyag: | PA (poliamid) |
| Szíj anyaga: | Gumi |
| Szín: | fekete |
| Bordák száma: | 3 |
| Szélesség: | 10 mm |
| Hossz: | 628 mm |
| Figyeljen a műszaki adatokra | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 201311 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Szín: | fekete |
| Bordák száma: | 5 |
| Szélesség: | 17 mm |
| Hossz: | 1095 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Hossz: | 1094 mm |
| Tömeg: | 0,099 kg |
| Bordák száma: | 5 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Hossz: | 628 mm |
| Tömeg: | 0,041 kg |
| Bordák száma: | 3 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a szereléshez speciális szerszám szükséges |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Hossz: | 1095 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Hossz: | 628 mm |
| Bordák száma: | 3 |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Hossz: | 1094 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | B5204T9 |
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | B5204T9 |
| OE-számhoz: | 31325042 |
| Hossz: | 628 mm |
| Bordák száma: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | B5204T9 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | B5204T9 |
| OE-számhoz: | 30757614 |
| Hossz: | 1095 mm |
| Bordák száma: | 5 |




