| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1180 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1180 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!

Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,125 kg |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1180 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Szíj anyaga: | Gumi |
| Szín: | fekete |
| Bordák száma: | 6 |
| Szélesség: | 21 mm |
| Hossz: | 1183 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1180 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1180 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1180 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1180 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1180 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1180 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | fekete |
| Hossz: | 1180 mm |
| Szélesség: | 21,36 mm |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1180 mm |
| Egyoldalas/dupla oldalas: | egyoldalú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1182 mm |
| Egyoldalas/dupla oldalas: | egyoldalú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jellemző méret: | 6PK1183 |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1183 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1180 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1183 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| Anyag: | Poliészter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1183 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Szélesség: | 21 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1180 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Hossz: | 1180 mm |
| Szélesség: | 21,4 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Szín: | fekete |
| Nettó súly: | 0,14 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1185 mm |
| Bordák száma: | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | fekete |
| Hossz: | 1181 mm |
| Szélesség: | 21,36 mm |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1180 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1180 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Szíj anyaga: | Gumi |
| Szín: | fekete |
| Bordák száma: | 6 |
| Szélesség: | 21 mm |
| Hossz: | 1183 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Hossz: | 1180 mm |
| Tömeg: | 0,125 kg |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Hossz: | 1180 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Hossz: | 1180 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | B4204T15 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | B4204T15 |
| OE-számhoz: | 31430015 |
| Hossz: | 1180 mm |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201608 |
| A következő vázszámig (VIN): | 286353 |
| Blokk elválasztás | |
| Gyártási évig: | 201608 |
| A következő vázszámtól (VIN): | 286354 |
| A következő vázszámig (VIN): | 316965 |
| Blokk elválasztás | |
| Gyártási évig: | 201608 |
| A következő vázszámtól (VIN): | 316966 |
| Hossz: | 1180 mm |
| Bordák száma: | 6 |




