| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1203 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Szélesség: | 21 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,127 kg |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1200 mm |

Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Szíj anyaga: | Gumi |
| Szín: | fekete |
| Bordák száma: | 6 |
| Szélesség: | 21 mm |
| Hossz: | 1203 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1205 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1200 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1200 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Gyártási évtől: | 201011 |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1203 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1200 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1205 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | B 6304 T4 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Szín: | fekete |
| Hossz: | 1199 mm |
| Szélesség: | 21,36 mm |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1200 mm |
| Egyoldalas/dupla oldalas: | egyoldalú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1205 mm |
| Egyoldalas/dupla oldalas: | egyoldalú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1200 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1205 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1203 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Anyag: | Poliészter |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1203 mm |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1200 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1205 mm |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Hossz: | 1198 mm |
| Szélesség: | 21,4 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Szín: | fekete |
| Nettó súly: | 0,14 kg |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Hossz: | 1205 mm |
| Szélesség: | 21 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Szín: | fekete |
| Nettó súly: | 0,12 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1200 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1195 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1230 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1200 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| OE-számhoz: | 5750VH |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Szín: | fekete |
| Hossz: | 1201 mm |
| Szélesség: | 21,36 mm |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| hajtott részegységek: | 2. klímakompresszor |
| hajtott részegységek: | vízszivattyú |
| hajtott részegységek: | Szervokormány-szivattyú |
| Jármű felszerelés: | szervokormánnyal szerelt járművekhez |
| A javasolt célszerszám cikkszáma: | NA |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1200 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1200 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 201011 |
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Szíj anyaga: | Gumi |
| Szín: | fekete |
| Bordák száma: | 6 |
| Szélesség: | 21 mm |
| Hossz: | 1203 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 201011 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Hossz: | 1200 mm |
| Tömeg: | 0,127 kg |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | B 6304 T4 |
| Hossz: | 1200 mm |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Gyártási évtől: | 201011 |
| Hossz: | 1203 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Hossz: | 1205 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | EPDM3 |
| OE-számhoz: | 31251046 |
| Hossz: | 1200 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | B6304T4 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | B6304T4 |
| OE-számhoz: | 30757007 |
| Hossz: | 1205 mm |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 201009 |
| Gyártási évig: | 201510 |
| Hossz: | 1205 mm |
| Bordák száma: | 6 |




