| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 22 mm |
| Fogszám: | 117 |
| Felület: | bevonatolt |
| Szíj: | Lekerekített fogprofillal |
| OE-számhoz: | 1 823 388 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Húzószál anyag: | üvegszál |
| Szíj anyaga: | HNBR (hidrogénezett akril-nitril-butadién-kaucsuk) |
| Szín: | fekete |
| Fogszám: | 117 |
| Szélesség: | 22 mm |
| Fogosztás: | 9,525 mm |
| Hossz: | 1114 mm |
| Figyeljen a műszaki adatokra | |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 117 |
| Csomagolási hossz: | 25,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 16 cm |
| csomagolási magasság: | 3 cm |
| Tömeg: | 0,15 kg |
| Szélesség: | 22 mm |
| Fogosztás: | 9,525 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 117 |
| Hossz: | 1114 mm |
| Szélesség: | 22 mm |
| Fogosztás: | 9,525 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 117 |
| Hossz: | 1114 mm |
| Szélesség: | 22 mm |
| Szíj: | Lekerekített fogprofillal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 117 |
| Szélesség: | 22,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Húzószál anyag: | üvegszál |
| Szíj anyaga: | HNBR (hidrogénezett akril-nitril-butadién-kaucsuk) |
| Szín: | fekete |
| Fogszám: | 117 |
| Szélesség: | 22 mm |
| Fogosztás: | 9,525 mm |
| Hossz: | 1114 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 117 |
| Szélesség: | 22 mm |
| Műszaki információs szám: | HTD117 HTDP 22 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 117 |
| Szélesség: | 22 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Fogszám: | 117 |
| Szélesség: | 22 mm |
| Szíj: | Lekerekített fogprofillal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 22,0 mm |
| Fogszám: | 117 |
| Felület: | bevonatolt |
| Szíj: | Lekerekített fogprofillal |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 117 |
| Szélesség: | 22 mm |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 117 |
| Szélesség: | 22,0 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 117 |
| Szélesség: | 22 mm |
| Szíj: | Lekerekített fogprofillal |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK104 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK105 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK177 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK263 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 117 |
| Hossz: | 1114 mm |
| Szélesség: | 22 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 117 |
| Szélesség: | 22 mm |
| Műszaki információs szám: | HTD117 HTDP/T 22 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Fogszám: | 117 |
| Szélesség: | 22 mm |
| Szíj: | Lekerekített fogprofillal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Fogszám: | 117 |
| Szélesség: | 22 mm |
| Szíj: | Lekerekített fogprofillal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 117 |
| Szélesség: | 22 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 117 |
| Hossz: | mm |
| Szélesség: | 22 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 117 |
| Szélesség: | 22 mm |
| OE-számhoz: | 1823388 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 22 mm |
| Fogszám: | 117 |
| Felület: | bevonatolt |
| Szíj: | Lekerekített fogprofillal |
| OE-számhoz: | 1 823 388 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 117 |
| Szélesség: | 22 mm |
| Hossz: | 1114 mm |
| Fogosztás: | 9,525 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 117 |
| Hossz: | 1114 mm |
| Szélesség: | 22 mm |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200504 |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| A javasolt célszerszám cikkszáma: | GAT4404C |
| A javasolt célszerszám cikkszáma: | GAT4394 |
| A javasolt célszerszám cikkszáma: | GAT4834 |
| Húzószál anyag: | üvegszál |
| Szíj anyaga: | HNBR (hidrogénezett akril-nitril-butadién-kaucsuk) |
| Szín: | fekete |
| Fogszám: | 117 |
| Szélesség: | 22 mm |
| Fogosztás: | 9,525 mm |
| Hossz: | 1114 mm |
| Figyeljen a műszaki adatokra | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200504 |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| A javasolt célszerszám cikkszáma: | GAT4404C |
| A javasolt célszerszám cikkszáma: | GAT4394 |
| A javasolt célszerszám cikkszáma: | GAT4834 |
| Húzószál anyag: | üvegszál |
| Szíj anyaga: | HNBR (hidrogénezett akril-nitril-butadién-kaucsuk) |
| Szín: | fekete |
| Fogszám: | 117 |
| Szélesség: | 22 mm |
| Fogosztás: | 9,525 mm |
| Hossz: | 1114 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 117 |
| Szélesség: | 22 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Fogszám: | 117 |
| Szélesség: | 22 mm |
| Tömeg: | 0,15 kg |
| Fogosztás: | 9,525 mm |
| Csomagolási hossz: | 25,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 16 cm |
| csomagolási magasság: | 3 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | FUJA/FUJB |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | FUJAFUJB |
| OE-számhoz: | 96MM6K288BA |
| Fogszám: | 117 |
| Szélesség: | 22,0 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 117 |
| Hossz: | 1114 mm |
| Szélesség: | 22 mm |
| Fogosztás: | 9,525 mm |




