| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 133 |
| Hossz: | 1064 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| Fogosztás: | 8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 133 |
| Csomagolási hossz: | 25,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 16 cm |
| csomagolási magasság: | 3 cm |
| Tömeg: | 0,185 kg |
| Szélesség: | 25 mm |
| Fogosztás: | 8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 133 |
| Szélesség: | 25,4 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Húzószál anyag: | üvegszál |
| Szíj anyaga: | HNBR (hidrogénezett akril-nitril-butadién-kaucsuk) |
| Szín: | fekete |
| Fogszám: | 133 |
| Szélesség: | 25 mm |
| Fogosztás: | 8 mm |
| Hossz: | 1064 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 133 |
| Szélesség: | 25,4 mm |
| Műszaki információs szám: | HTD133 AHP 25.4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 133 |
| Szélesség: | 25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 25 mm |
| Fogszám: | 133 |
| Szíj: | Lekerekített fogprofillal |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 133 |
| Szélesség: | 25 mm |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 133 |
| Szélesség: | 25 mm |
| Szíj: | Lekerekített fogprofillal |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK312 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 25 mm |
| Fogszám: | 133 |
| Szíj: | Lekerekített fogprofillal |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 133 |
| Hossz: | 1064 mm |
| Szélesség: | 25,4 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 133 |
| Szélesség: | 25,4 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 133 |
| Szélesség: | 25,4 mm |
| Hossz: | 1064 mm |
| Szíj: | Lekerekített fogprofillal |
| Fogosztás: | 9,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 25 mm |
| Fogszám: | 133 |
| Szíj: | Lekerekített fogprofillal |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Húzószál anyag: | üvegszál |
| Szíj anyaga: | HNBR (hidrogénezett akril-nitril-butadién-kaucsuk) |
| Szín: | fekete |
| Fogszám: | 133 |
| Szélesség: | 25 mm |
| Fogosztás: | 8 mm |
| Hossz: | 1064 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 133 |
| Szélesség: | 25 mm |
| Tömeg: | 0,185 kg |
| Fogosztás: | 8 mm |
| Csomagolási hossz: | 25,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 16 cm |
| csomagolási magasság: | 3 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 133 |
| Szélesség: | 25,4 mm |




