| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 152 |
| Szélesség: | 30 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | anya nélkül |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 196 g |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 152 |
| Szélesség: | 30 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | anya nélkül |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 196 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 120 |
| Hossz: | 1143 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Anyag: | Poli-klorofén (Neoprén) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 120 |
| Hossz: | 1143 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Anyag: | HNBR (hidrogénezett akril-nitril-butadién-kaucsuk) |




