| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 54 |
| Hossz: | 270 mm |
| Szélesség: | 12 mm |
| Fogosztás: | 5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 152 |
| Szélesség: | 30 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | anya nélkül |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 196 g |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 54 |
| Csomagolási hossz: | 25,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 16 cm |
| csomagolási magasság: | 3 cm |
| Tömeg: | 0,1 kg |
| Szélesség: | 12 mm |
| Fogosztás: | 5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 54 |
| Szélesség: | 12,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Húzószál anyag: | üvegszál |
| Szíj anyaga: | HNBR (hidrogénezett akril-nitril-butadién-kaucsuk) |
| Szín: | fekete |
| Fogszám: | 54 |
| Szélesség: | 12 mm |
| Fogosztás: | 5 mm |
| Hossz: | 270 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 54 |
| Szélesség: | 12 mm |
| Hossz: | 270 mm |
| Fogosztás: | 5 mm |
| Mennyiségi egység: | Darab |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 54 |
| Hossz: | 270 mm |
| Szélesség: | 12 mm |
| Szíj: | Lekerekített fogprofillal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 54 |
| Szélesség: | 12 mm |
| hajtott részegységek: | vízszivattyú |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | vízszivattyú |
| Fogszám: | 54 |
| Hossz: | 270 mm |
| Szélesség: | 12 mm |
| hajtott részegységek: | vízszivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Húzószál anyag: | üvegszál |
| Szíj anyaga: | HNBR (hidrogénezett akril-nitril-butadién-kaucsuk) |
| Szín: | fekete |
| Fogszám: | 54 |
| Szélesség: | 12 mm |
| Fogosztás: | 5 mm |
| Hossz: | 270 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 54 |
| Szélesség: | 12 mm |
| Tömeg: | 0,1 kg |
| Fogosztás: | 5 mm |
| Csomagolási hossz: | 25,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 16 cm |
| csomagolási magasság: | 3 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 54 |
| Szélesség: | 12,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 152 |
| Szélesség: | 30 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | anya nélkül |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 196 g |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 54 |
| Hossz: | 270 mm |
| Szélesség: | 12 mm |
| Fogosztás: | 5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 120 |
| Hossz: | 1143 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Anyag: | Poli-klorofén (Neoprén) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 120 |
| Hossz: | 1143 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Anyag: | HNBR (hidrogénezett akril-nitril-butadién-kaucsuk) |




