| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 160 |
| Hossz: | 1524 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Anyag: | HNBR (hidrogénezett akril-nitril-butadién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 152 |
| Szélesség: | 30 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | anya nélkül |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 196 g |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 141 |
| Szélesség: | 30,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 160 |
| Szélesség: | 30,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 141 |
| Hossz: | 1343 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Szíj: | Lekerekített fogprofillal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 160 |
| Hossz: | 1524 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Szíj: | Lekerekített fogprofillal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 30 mm |
| Fogszám: | 160 |
| Felület: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) bevonatú |
| Szíj: | Lekerekített fogprofillal |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 141 |
| Hossz: | 1343 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Fogosztás: | 9,525 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 141 |
| Csomagolási hossz: | 25,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 16 cm |
| csomagolási magasság: | 3 cm |
| Tömeg: | 0,246 kg |
| Szélesség: | 30 mm |
| Fogosztás: | 9,525 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 160 |
| Hossz: | 1524 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Fogosztás: | 9,525 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Húzószál anyag: | üvegszál |
| Szíj anyaga: | HNBR (hidrogénezett akril-nitril-butadién-kaucsuk) |
| Szín: | fekete |
| Fogszám: | 141 |
| Szélesség: | 30 mm |
| Fogosztás: | 9,525 mm |
| Hossz: | 1343 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 160 |
| Csomagolási hossz: | 25,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 16 cm |
| csomagolási magasság: | 3 cm |
| Tömeg: | 0,24 kg |
| Szélesség: | 30 mm |
| Fogosztás: | 9,525 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Húzószál anyag: | üvegszál |
| Szíj anyaga: | HNBR (hidrogénezett akril-nitril-butadién-kaucsuk) |
| Szín: | fekete |
| Fogszám: | 160 |
| Szélesség: | 30 mm |
| Fogosztás: | 9,525 mm |
| Hossz: | 1524 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 141 |
| Szélesség: | 30 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 160 |
| Szélesség: | 30 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 141 |
| Szélesség: | 30 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 30 mm |
| Fogszám: | 141 |
| Felület: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) bevonatú |
| Szíj: | Lekerekített fogprofillal |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 160 |
| Szélesség: | 30 mm |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 141 |
| Szélesség: | 30,0 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 160 |
| Szélesség: | 30,0 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 160 |
| Szélesség: | 30 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 160 |
| Szélesség: | 25 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 141 |
| Szélesség: | 30 mm |
| Szíj: | Lekerekített fogprofillal |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK455 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK485 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 30 mm |
| Fogszám: | 141 |
| Felület: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) bevonatú |
| Szíj: | Lekerekített fogprofillal |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 141 |
| Szélesség: | 30 mm |
| Anyag: | HNBR (hidrogénezett akril-nitril-butadién-kaucsuk) |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 141 |
| Szélesség: | 30 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 141 |
| Szélesség: | 30 mm |
| OE-számhoz: | 03G109119 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 160 |
| Szélesség: | 30 mm |
| OE-számhoz: | 03L109119F |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámtól (VIN): | 3C-7-000 001 |
| Motorkód: | BMR |
| Szíj: | Lekerekített fogprofillal |
| Szélesség: | 30 mm |
| Fogszám: | 141 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBBB |
| Szélesség: | 30 mm |
| Fogszám: | 160 |
| Felület: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) bevonatú |
| Szíj: | Lekerekített fogprofillal |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMR |
| Szélesség: | 30 mm |
| Fogszám: | 141 |
| Felület: | PTFE (poli-tetrafluor-etilén) bevonatú |
| Szíj: | Lekerekített fogprofillal |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Fogszám: | 141 |
| Hossz: | 1343 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Gyártási dátumtól: | 01.03.2010 |
| Fogszám: | 160 |
| Szélesség: | 30 mm |
| Hossz: | 1524 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200602 |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Motorkód: | BMR |
| A javasolt célszerszám cikkszáma: | GAT4840A |
| A javasolt célszerszám cikkszáma: | GAT4844 |
| Húzószál anyag: | üvegszál |
| Szíj anyaga: | HNBR (hidrogénezett akril-nitril-butadién-kaucsuk) |
| Szín: | fekete |
| Fogszám: | 141 |
| Szélesség: | 30 mm |
| Fogosztás: | 9,525 mm |
| Hossz: | 1343 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200602 |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Motorkód: | CBBB |
| A javasolt célszerszám cikkszáma: | GAT4840A |
| A javasolt célszerszám cikkszáma: | GAT4844 |
| Húzószál anyag: | üvegszál |
| Szíj anyaga: | HNBR (hidrogénezett akril-nitril-butadién-kaucsuk) |
| Szín: | fekete |
| Fogszám: | 160 |
| Szélesség: | 30 mm |
| Fogosztás: | 9,525 mm |
| Hossz: | 1524 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 03G 109 119 |
| Fogszám: | 141 |
| Szélesség: | 30 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 03L 109 119 F |
| Fogszám: | 160 |
| Szélesség: | 30 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200602 |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Motorkód: | BMR |
| Fogszám: | 141 |
| Szélesség: | 30 mm |
| Tömeg: | 0,246 kg |
| Fogosztás: | 9,525 mm |
| Csomagolási hossz: | 25,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 16 cm |
| csomagolási magasság: | 3 cm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200602 |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Motorkód: | CBBB |
| Fogszám: | 160 |
| Szélesség: | 30 mm |
| Tömeg: | 0,24 kg |
| Fogosztás: | 9,525 mm |
| Csomagolási hossz: | 25,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 16 cm |
| csomagolási magasság: | 3 cm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBBB |
| Fogszám: | 160 |
| Szélesség: | 25 mm |
| Tömeg: | 0,231 kg |
| Fogosztás: | 9,525 mm |
| Csomagolási hossz: | 25,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 16 cm |
| csomagolási magasság: | 3 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBBB |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | HT -CBBB |
| OE-számhoz: | 03L109119F |
| Fogszám: | 160 |
| Szélesség: | 30,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBBB |
| Fogszám: | 160 |
| Szélesség: | 25,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMR |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | HT -BMR |
| OE-számhoz: | 03G109119 |
| Fogszám: | 141 |
| Szélesség: | 30,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 152 |
| Szélesség: | 30 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | anya nélkül |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 196 g |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBBB |
| Gyártási évtől: | 200805 |
| Fogszám: | 160 |
| Hossz: | 1524 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Fogosztás: | 9,525 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBBB |
| Fogszám: | 160 |
| Hossz: | 1524 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| Fogosztás: | 9,525 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 120 |
| Hossz: | 1143 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Anyag: | Poli-klorofén (Neoprén) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 120 |
| Hossz: | 1143 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Anyag: | HNBR (hidrogénezett akril-nitril-butadién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 141 |
| Hossz: | 1343 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Anyag: | HNBR (hidrogénezett akril-nitril-butadién-kaucsuk) |




