| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 142 |
| Hossz: | 1353 mm |
| Szélesség: | 23 mm |
| Szíj: | Lekerekített fogprofillal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 142 |
| Hossz: | 1353 mm |
| Szélesség: | 23 mm |
| Fogosztás: | 9,525 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Húzószál anyag: | üvegszál |
| Szíj anyaga: | HNBR (hidrogénezett akril-nitril-butadién-kaucsuk) |
| Szín: | fekete |
| Fogszám: | 142 |
| Szélesség: | 23 mm |
| Fogosztás: | 9,525 mm |
| Hossz: | 1353 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíj: | trapéz formájú fogprofil |
| Minőség: | OE Improved |
| Verzió: | Reinforced Part |
| Húzószál anyag: | üvegszál |
| Szíj anyaga: | HNBR (hidrogénezett akril-nitril-butadién-kaucsuk) |
| Szín: | kék |
| Fogszám: | 142 |
| Szélesség: | 23 mm |
| Fogosztás: | 9,525 mm |
| Hossz: | 1353 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 142 |
| Szélesség: | 23 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 142 |
| Szélesség: | 23 mm |
| Szíj: | Lekerekített fogprofillal |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK339 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | TBK478 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 142 |
| Szélesség: | 23 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 142 |
| Szélesség: | 23 mm |
| Hossz: | 1353 mm |
| Fogosztás: | 9,525 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Húzószál anyag: | üvegszál |
| Szíj anyaga: | HNBR (hidrogénezett akril-nitril-butadién-kaucsuk) |
| Szín: | fekete |
| Fogszám: | 142 |
| Szélesség: | 23 mm |
| Fogosztás: | 9,525 mm |
| Hossz: | 1353 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 142 |
| Hossz: | 1353 mm |
| Szélesség: | 23 mm |
| Fogosztás: | 9,525 mm |




