| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 40 mm |
| Első rovátka távolsága: | 15 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 41 mm |
| Menetméret: | M16 x 1,5 |
| Szíjtárcsaátmérő: | 55,9 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Nettó súly: | 507 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 37 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Külső átmérő: | 61 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 41 mm |
| Menetméret: | M16 x 1,5 |
| Szíjtárcsaátmérő: | 55,9 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Nettó súly: | 507 g |




