| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 60 mm |
| Külső átmérő: | 172 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 60 mm |
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 172 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Jellemző méret: | 6PK |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 60 mm |
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 172 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Jellemző méret: | 6PK |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartozékok nélkül |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Külső átmérő: | 152,5 mm |
| Belső átmérő: | 18,5 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Bordák száma 2: | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 172 mm |
| Belső átmérő: | 18,5 mm |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Szélesség: | 60 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csomagolási hossz: | 23,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 23,5 cm |
| csomagolási magasság: | 11,5 cm |
| Tömeg: | 3,195 kg |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rovátkák száma: | 6 |
| Hossz: | 175 mm |
| Szélesség: | 175 mm |
| Magasság: | 65 mm |
| Tömeg: | 3,169 kg |
| Lengés: | lengésgátlóval |
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás szíj tárcsa |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | leválasztott |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rovátkák száma: | 6 |
| Külső átmérő: | 152 mm |
| Belső átmérő: | 18,5 mm |
| Szélesség: | 60 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rovátkák száma: | 6 |
| Szélesség: | 60 mm |
| Külső átmérő: | 172 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 171 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Jellemző méret: | 6PK |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 152,5 mm |
| Belső átmérő: | 18,5 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Jellemző méret: | 6PK |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | integrált kerékcsapágy nélkül |
| Nettó súly: | 3,71 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rovátkák száma: | 6 |
| Belső átmérő: | 18,5 mm |
| Külső átmérő: | 172 mm |
| Lengés: | lengésgátlóval |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Tömeg: | 2993 g |
| Külső átmérő 1: | 172 mm |
| Külső átmérő 2: | 156 mm |
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 56 mm |
| Külső átmérő: | 172 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rovátkák száma: | 6 |
| Belső átmérő: | 18,5 mm |
| Külső átmérő: | 172 mm |
| Lengés: | lengésgátlóval |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 60 mm |
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 172 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Jellemző méret: | 6PK |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 172 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Lengés: | lengésgátlóval |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 60 mm |
| Külső átmérő: | 172 mm |
| Lengés: | lengésgátlóval |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 60 mm |
| Belső átmérő: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 172 mm |






