| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 31 mm |
| Külső átmérő: | 153 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartozékokkal |
| Rovátkák száma: | 5 |
| Külső átmérő: | 153 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Szélesség: | 120 mm |
| Bordák száma 2: | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 153 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Jellemző méret: | 5PK |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rovátkák száma: | 4 |
| Külső átmérő: | 153 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámtól (VIN): | C0000001/C1000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | C3000001/C8000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | CG000001 |
| Rovátkák száma: | 5 |
| Külső átmérő: | 160 mm |
| Jellemző méret: | 6PK |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rovátkák száma: | 5 |
| Szélesség: | 153 mm |
| Külső átmérő: | 153 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Jellemző méret: | 6 PK |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 4 |
| Jármű felszerelés: | Start-stop funkcióval szerelt járművekhez |
| Jármű felszerelés: | Start-stop funkció nélküli járművekhez |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelési útmutatóval |
| Külső átmérő: | 153 mm |
| Jellemző méret: | 5PK |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartozékokkal |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Külső átmérő: | 153,8 mm |
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Szélesség: | 31 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 153 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Jellemző méret: | 6PK |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 5 |
| Jármű felszerelés: | Start-stop funkcióval szerelt járművekhez |
| Jármű felszerelés: | Start-stop funkció nélküli járművekhez |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | leválasztott |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelési útmutatóval |
| Külső átmérő: | 150 mm |
| Tömeg: | 1,46 kg |
| Jellemző méret: | 6PK |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 153 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Jellemző méret: | 6PK |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rovátkák száma: | 5 |
| Szélesség: | 153 mm |
| Külső átmérő 1: | 153 mm |
| Belső átmérő 1: | 14 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csomagolási hossz: | 23,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 23,5 cm |
| csomagolási magasság: | 11,5 cm |
| Tömeg: | 1,829 kg |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 5 |
| Jármű felszerelés: | Start-stop funkcióval szerelt járművekhez |
| Jármű felszerelés: | Start-stop funkció nélküli járművekhez |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelési útmutatóval |
| Külső átmérő: | 153 mm |
| Jellemző méret: | 6PK |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 153 mm |
| Jellemző méret: | 5PK |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 153 mm |
| Jellemző méret: | 5PK |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Külső átmérő: | 153 mm |
| Szélesség: | 24 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 153 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rovátkák száma: | 5 |
| Külső átmérő: | 153 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 153 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Jellemző méret: | 5PK |
| Bordák száma: | 4 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 615049 |
| Jellemző méret: | 6PK |
| Bordák száma: | 5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 153 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 153 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Jellemző méret: | 5PK |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 4 |
| Külső átmérő 1: | 143 mm |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | A 14 XER |
| Motorkód: | B 14 XER |
| A következő vázszámtól (VIN): | C0000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | C1000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | C3000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | C8000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | CG000001 |
| átmérő: | 153 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Szélesség: | 24 mm |
| Jellemző méret: | 5PK |
| Nettó súly: | 1,36 kg |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 153,8 mm |
| Belső átmérő: | 15 mm |
| Szélesség: | 31 mm |
| Jellemző méret: | 6PK |
| Nettó súly: | 1,75 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámtól (VIN): | C8000001,CG000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | C1000001,C3000001 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartozékokkal |
| Rovátkák száma: | 5 |
| Szélesség: | 120 mm |
| Külső átmérő: | 153 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 4 |
| Tömeg: | 1692 g |
| Külső átmérő 1: | 143 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Tömeg: | 1750 g |
| Külső átmérő 1: | 154 mm |
| Külső átmérő 2: | 153 mm |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámig (VIN): | B3999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | B8999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | BG999999 |
| átmérő: | 148 mm |
| Szélesség: | 31 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Lyukkörátmérő: | 15 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámtól (VIN): | C0000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | C1000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | C3000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | C8000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | CG000001 |
| átmérő: | 147 mm |
| Szélesség: | 24 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Lyukkörátmérő: | 15 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámig (VIN): | B3999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | B8999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | BG999999 |
| átmérő: | 148 mm |
| Szélesség: | 31 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Lyukkörátmérő: | 15 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 148 mm |
| OE-számhoz: | 614182 |
| Fogszám: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 25199420 |
| Fogszám: | 5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámig (VIN): | *********BG9*9*** |
| A következő vázszámig (VIN): | *********B3999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | *********B89*9*** |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 153 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Jellemző méret: | 6PK |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | A 14 XER |
| A következő vázszámtól (VIN): | *********C*000001 |
| Szélesség: | 153 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 153 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Jellemző méret: | 5PK |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámtól (VIN): | *********CG000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | *********C0000001 |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 153 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Jellemző méret: | 5PK |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámig (VIN): | *********BG9*9*** |
| A következő vázszámig (VIN): | *********B3999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | *********B89*9*** |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 153 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Jellemző méret: | 6PK |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámig (VIN): | B3999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | B8999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | BG999999 |
| átmérő: | 148 mm |
| Szélesség: | 31 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Lyukkörátmérő: | 15 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámtól (VIN): | C0000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | C1000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | C3000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | C8000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | CG000001 |
| átmérő: | 147 mm |
| Szélesség: | 24 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Lyukkörátmérő: | 15 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámig (VIN): | B3999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | B8999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | BG999999 |
| átmérő: | 148 mm |
| Szélesség: | 31 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Lyukkörátmérő: | 15 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámig (VIN): | BG9*9 |
| A következő vázszámig (VIN): | B39*9 |
| A következő vázszámig (VIN): | B89*9 |
| Szélesség: | 153 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 153 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Jellemző méret: | 6 PK |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámtól (VIN): | C8000001, CG000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | C1000001, C3000001 |
| Jellemző méret: | 5PK |
| Bordák száma: | 4 |
| Külső átmérő: | 153 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámtól (VIN): | C0000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | C1000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | C3000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | C8000001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | CG000001 |
| Jellemző méret: | 5PK |
| Bordák száma: | 4 |
| Külső átmérő: | 153 mm |
| Jármű felszerelés: | Start-stop funkcióval szerelt járművekhez |
| Jármű felszerelés: | Start-stop funkció nélküli járművekhez |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelési útmutatóval |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámig (VIN): | B3999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | B8999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | BG999999 |
| Jellemző méret: | 6PK |
| Bordák száma: | 5 |
| Külső átmérő: | 153 mm |
| Jármű felszerelés: | Start-stop funkcióval szerelt járművekhez |
| Jármű felszerelés: | Start-stop funkció nélküli járművekhez |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelési útmutatóval |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámtól (VIN): | CG000001 |
| Külső átmérő: | 153 mm |
| Rovátkák száma: | 4 |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 153 mm |
| Rovátkák száma: | 5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámig (VIN): | B3999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | B8999999 |
| A következő vázszámig (VIN): | BG999999 |
| Tömeg: | 1,46 kg |
| Jellemző méret: | 6PK |
| Bordák száma: | 5 |
| Külső átmérő: | 150 mm |
| Jármű felszerelés: | Start-stop funkcióval szerelt járművekhez |
| Jármű felszerelés: | Start-stop funkció nélküli járművekhez |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelési útmutatóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | leválasztott |





