| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rovátkák száma: | 4 |
| Szélesség: | 157 mm |
| Külső átmérő: | 156 mm |
| Belső átmérő: | 9 mm |
| Jellemző méret: | 5PK |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 157 mm |
| Belső átmérő: | 9 mm |
| Külső átmérő: | 157 mm |
| Bordák száma: | 4 |
| Jellemző méret: | 5PK |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 4 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelési útmutatóval |
| Külső átmérő: | 157 mm |
| Tömeg: | 2,167 kg |
| Jellemző méret: | 5PK |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 157 mm |
| Rovátkák száma: | 5 |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma 1: | 4 |
| átmérő: | 157 mm |
| Belső átmérő: | 9 mm |
| Szélesség: | 157 mm |
| Jellemző méret: | 5PK |
| Nettó súly: | 2,48 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 2238 g |
| Külső átmérő 1: | 156 mm |
| Szélesség 1: | 18 mm |
| Szélesség 2: | 40,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 150 mm |
| Szélesség: | 40 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Lyukszám: | 4 |
| Lyukkörátmérő: | 23 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 157 mm |
| Belső átmérő: | 9 mm |
| Külső átmérő: | 157 mm |
| Bordák száma: | 4 |
| Jellemző méret: | 5PK |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 150 mm |
| Szélesség: | 40 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Lyukszám: | 4 |
| Lyukkörátmérő: | 23 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,167 kg |
| Jellemző méret: | 5PK |
| Bordák száma: | 4 |
| Külső átmérő: | 157 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelési útmutatóval |




