Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 19 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítőanyagok használata tilos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | fedél nélkül |
| Szárnyak/lapátok száma: | 6 |
| Vízpumpa szíjtárcsaátmérő: | 56,3 mm |
| Lapátkerék-átmérő: | 70 mm |
| Vízszivattyú kivitel: | fogasszíjhajtáshoz |
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítéskészlettel |
| Fogszám: | 19 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Fém |
| OE-számhoz: | RF2A-15-100 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítéskészlettel |
| Fogszám: | 19 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház anyaga: | Aluöntvény |
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Fém |
| Fogszám: | 19 |
| Szárnyak/lapátok száma: | 6 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Szárnyak/lapátok száma: | 8 |
| Fogszám: | 19 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház anyaga: | Aluöntvény |
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Fém |
| Fogszám: | 19 |
| Szárnyak/lapátok száma: | 6 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 199812 |
| Járműtípus: | 323F |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Vízszivattyú kivitel: | fogasszíjhajtáshoz |
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Fém |
| Fogszám: | 19 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,015 kg |
| Csomagolási hossz: | 13 cm |
| Csomagolási szélesség: | 13 cm |
| csomagolási magasság: | 16 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 19 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Tömítések száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Fém |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 19 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Fogszám: | 22 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Fogszám: | 19 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház anyaga: | Aluöntvény |
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Fém |
| Fogszám: | 19 |
| Szárnyak/lapátok száma: | 6 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 120 mm |
| Szélesség: | 138 mm |
| Magasság: | 107 mm |
| Tömeg: | 1 kg |
| Ház anyaga: | Alumínium |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Szárnyak/lapátok száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Erősített kivitel | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Fogszám: | 19 |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Új alkatrész | |
| Vízszivattyú kivitel: | fogasszíjhajtáshoz |
| Fogszám: | 19 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Nettó súly: | 1,33 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Fogszám: | 19 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 19 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítőanyagok használata tilos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | fedél nélkül |
| Szárnyak/lapátok száma: | 6 |
| Vízpumpa szíjtárcsaátmérő: | 56,3 mm |
| Lapátkerék-átmérő: | 70 mm |
| Vízszivattyú kivitel: | fogasszíjhajtáshoz |
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Vízszivattyú kivitel: | fogasszíjhajtáshoz |
| Fogszám: | 19 |
| új alkatrész betét nélkül | |
| A javasolt célszerszám cikkszáma: | 999 990 0002 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 19 |
| Vízszivattyú kivitel: | fogasszíjhajtáshoz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház anyaga: | Aluöntvény |
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Fém |
| Fogszám: | 19 |
| Szárnyak/lapátok száma: | 6 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | RF1G |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Fogszám: | 19 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 19 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítéskészlettel |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 22 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 19 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Új alkatrész | |
| Járműtípus: | 323F |





