| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tankjeladóval |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Tömeg: | 1,502 kg |
| Működési mód: | elektromos |
| Be-/kimenetek száma: | 2 |
| Ház színe: | sárga |
| Nettó súly: | 1,128 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Üzemanyagfajta: | Benzin |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nyomásérzékelő nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tankjeladóval |
| Működési mód: | elektromos |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tankjeladóval |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tankjeladóval |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1232426 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Aljzat kivitel: | anya |
| OE-számhoz: | 13588663 |
| Tömeg: | 1,512 kg |
| Működési mód: | elektromos |
| Be-/kimenetek száma: | 2 |
| Ház színe: | sárga |
| Nettó súly: | 1,088 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Aljzat kivitel: | anya |
| OE-számhoz: | 13588663 |
| Tömeg: | 1,512 kg |
| Működési mód: | elektromos |
| Be-/kimenetek száma: | 2 |
| Ház színe: | sárga |
| Nettó súly: | 1,088 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tankjeladóval |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Tömeg: | 1,502 kg |
| Működési mód: | elektromos |
| Be-/kimenetek száma: | 2 |
| Ház színe: | sárga |
| Nettó súly: | 1,128 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1232426 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Üzemanyagfajta: | Benzin |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nyomásérzékelő nélkül |




