| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,05 kg |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Forma: | egyenes |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Forma: | egyenes |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Üzemanyagfajta: | Dízel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Forma: | egyenes |
| Üzemanyagfajta: | Dízel |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 160 mm |
| Szélesség: | 115 mm |
| Magasság: | 105 mm |
| Tömeg: | 0,82 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Forma: | egyenes |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |




