| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Forma: | egyenes |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Üzemanyagfajta: | Dízel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Forma: | egyenes |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Üzemanyagfajta: | Dízel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Forma: | egyenes |
| Üzemanyagfajta: | Dízel |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 160 mm |
| Szélesség: | 125 mm |
| Magasság: | 125 mm |
| Tömeg: | 0,749 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,96 kg |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Forma: | egyenes |
| Üzemanyagfajta: | Dízel |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Üzemanyagfajta: | Dízel |
| Forma: | egyenes |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |




