| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,39 kg |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Ház anyaga: | Alumínium |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Működési mód: | mechanikus |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Ház anyaga: | Alumínium |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| Alternatív javítókészlet: | 559061 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CDAB |
| Működési mód: | mechanikus |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Forma: | egyenes |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Üzemanyagfajta: | Benzin |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CGYA |
| Működési mód: | mechanikus |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Forma: | egyenes |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Üzemanyagfajta: | Benzin |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 170 mm |
| Szélesség: | 140 mm |
| Magasság: | 70 mm |
| Tömeg: | 0,78 kg |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 170 mm |
| Szélesség: | 140 mm |
| Magasság: | 95 mm |
| Tömeg: | 1,3 kg |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 150 mm |
| Szélesség: | 145 mm |
| Magasság: | 90 mm |
| Tömeg: | 1,29 kg |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,4 kg |
| Működési mód: | mechanikus |
| Üzemanyagfajta: | Benzin |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Műszaki információs szám: | SI 0109-11 |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| OE-számhoz: | 06J 145 100 N |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Be-/kimenetek száma: | 2 |
| Nettó súly: | 1,302 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Be-/kimenetek száma: | 1 |
| Ház színe: | fekete |
| Nettó súly: | 1,284 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Forma: | egyenes |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Üzemanyagfajta: | Benzin |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Forma: | egyenes |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CDAB |
| Működési mód: | mechanikus |
| Üzemanyagfajta: | Benzin |
| Forma: | egyenes |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CGYA |
| Működési mód: | mechanikus |
| Üzemanyagfajta: | Benzin |
| Forma: | egyenes |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CDAB |
| OE-számhoz: | 06J 145 100 N |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CGYA |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06J 145 100 AC |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Forma: | egyenes |
| Üzemanyagfajta: | Benzin |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Hossz: | 172 mm |
| Szélesség: | 146 mm |
| Magasság: | 121 mm |
| Tömeg: | 1,12 kg |
| Részletes adatok |
|---|




