Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Ház anyaga: | Alumínium |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BUZ |
| Működési mód: | mechanikus |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Forma: | egyenes |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Üzemanyagfajta: | Dízel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 175 mm |
| Szélesség: | 150 mm |
| Magasság: | 80 mm |
| Tömeg: | 1,83 kg |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| A jármű gyártójának kiegészítő elemeire van szükség | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | F009D02804 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Ház anyaga: | Alumínium |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Alternatív javítókészlet: | 559070 |
| Páros cikkszám: | 559500 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Be-/kimenetek száma: | 3 |
| Nettó súly: | 1,564 kg |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 170 mm |
| Szélesség: | 140 mm |
| Magasság: | 70 mm |
| Tömeg: | 0,78 kg |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 170 mm |
| Szélesség: | 140 mm |
| Magasság: | 95 mm |
| Tömeg: | 1,3 kg |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Minőség: | BUGIAD-PREMIUM |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Páros cikkszám: | 559500 |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | F009D02804 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámig (VIN): | 3C-B-049999 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Verzió: | IAM |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámig (VIN): | 3C-B-049999 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Verzió: | OE |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | F009D02804 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BUZ |
| Működési mód: | mechanikus |
| Üzemanyagfajta: | Dízel |
| Forma: | egyenes |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| A jármű gyártójának kiegészítő elemeire van szükség | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BUZ |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,8 kg |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok |
|---|




