| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 38 mm |
| Nyomás [bar]: | 4 bar |
| Működési mód: | elektromos |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Szállítási mennyiség: | 90 l/h |
| Tömeg: | 0,324 kg |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | VPXL3U9350CB |
| Nyomás [bar]: | 3 bar |
| Működési mód: | elektromos |
| Szállítási mennyiség: | 100 l/h |
| Befecskendező rendszer: | MPI (hengerenkénti befecskendezés) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Beépítési oldal: | az üzemany.tartályban |
| átmérő: | 38 mm |
| Tömeg: | 0,36 kg |
| D1: | 8 mm |
| D2: | 10 mm |
| Üzemi nyomás: | 3,5 bar |
| Működési mód: | elektromos |
| Be-/kimenetek száma: | 1/1 |
| Hossz 1: | 67 mm |
| Hossz 2: | 116 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szűrővel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csatlakozókkal |
| Garancia: | 4 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Nyomás [bar]: | 3 bar |
| átmérő: | 38 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Szállítási mennyiség: | 100 l/h |
| Tömeg: | 0,330 kg |
| Működési mód: | elektromos |
| Be-/kimenetek száma: | 2 |
| Ház színe: | fekete |
| Nettó súly: | 0,298 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Üzemi feszültség: | 12 V |
| Szállítási mennyiség: | 100 l/h |
| Nyomás [bar]: | 3 bar |
| Feszültség: | 12 V |
| Hossz: | 230 mm |
| Szélesség: | 220 mm |
| Magasság: | 140 mm |
| Tömeg: | 0,687 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Nyomás [bar]: | 3 bar |
| OE-számhoz: | F7AUA1A |
| Szállítási mennyiség: | 90 l/h |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Nyomás [bar]: | 3 bar |
| Szállítási mennyiség: | 100 l/h |
| Működési mód: | elektromos |
| Üzemi nyomás: | 3 bar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | VPXL3U9350CB |
| Nyomás [bar]: | 3 bar |
| Működési mód: | elektromos |
| Szállítási mennyiség: | 100 l/h |
| Befecskendező rendszer: | MPI (hengerenkénti befecskendezés) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Nyomás [bar]: | 3 bar |
| átmérő: | 38 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Szállítási mennyiség: | 100 l/h |
| Tömeg: | 0,33 kg |
| Működési mód: | elektromos |
| Be-/kimenetek száma: | 2 |
| Ház színe: | fekete |
| Nettó súly: | 0,298 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | VPXL3U9350CB |
| Nyomás [bar]: | 3 bar |
| Működési mód: | elektromos |
| Szállítási mennyiség: | 100 l/h |
| Befecskendező rendszer: | MPI (hengerenkénti befecskendezés) |




