| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház típus: | Alumínium ház |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Figyeljen a rendszer töltési mennyiségre! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szimeringgel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szimeringgel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szimeringgel |
| OE-számhoz: | BM5G6600GA |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 220 mm |
| Szélesség: | 220 mm |
| Magasság: | 80 mm |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrű nélkül |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Ház anyaga: | Alumínium |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szimeringgel |
| OE-számhoz: | BM5G6600GA |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szimeringgel |
| OE-számhoz: | BM5G6600GA |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szimeringgel |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szimeringgel |




