| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szélvédő tisztításához |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| OE-számhoz: | 85330-60160 |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Tömeg: | 0,1 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | előszűrővel |
| Jármű felszerelés: | fényszórómosóval szerelt járművekhez nem |
| Jármű felszerelés: | Hátsóablak-mosó nélküli járművekhez |
| Működési mód: | elektromos |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| OE-számhoz: | 85330 60170 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| OE-számhoz: | 85330 60170 |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Tömeg: | 0,1 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | Hátsóablak-mosós járművekhez |
| Jármű felszerelés: | fényszórómosóval szerelt járművekhez nem |
| Működési mód: | elektromos |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| OE-számhoz: | BP4K 67 482 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | BP4K67482 |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | Hátsóablak-mosós járművekhez |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kipufogóátmérő 1: | 3,4 mm |
| Kipufogóátmérő 2: | 3,4 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| OE-számhoz: | 85330-60150 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| OE-számhoz: | 85330-60150 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szélvédő tisztításához |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | BP4K67482 |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Működési mód: | elektromos |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Működési mód: | elektromos |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kipufogóátmérő: | 3,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,001 kg |
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Feszültség: | 12 V |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,001 kg |
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szélvédő tisztításához |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| OE-számhoz: | 85330-60150 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | BP4K67482 |
| Működési mód: | elektromos |




