| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | Hátsóablak-mosós járművekhez |
| új kivitel | |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozók száma: | 2 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag |
| Feszültség: | 12 V |
| Tömeg: | 0,095 kg |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szélvédőmosó berendezéshez |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Feszültség: | 12 V |
| Tömeg: | 0,109 kg |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szélvédőmosó berendezéshez |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | Hátsóablak-mosós járművekhez |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Működési mód: | elektromos |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Jármű felszerelés: | hátsóablak-mosóval szerelt járművekhez |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1K6955651 |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Tömeg: | 0,12 kg |
| Működési mód: | elektromos |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| új kivitel | |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | Hátsóablak-mosós járművekhez |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kipufogóátmérő 1: | 3,4 mm |
| Kipufogóátmérő 2: | 3,4 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | Hátsóablak-mosós járművekhez |
| Feszültség: | 12 V |
| Hossz: | 113 mm |
| Szélesség: | 61 mm |
| Magasság: | 55 mm |
| Működési mód: | elektromos |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Mennyiség: | 1 |
| Anyag: | Műanyag |
| Feszültség: | 12 V |
| Tömeg: | 0,175 kg |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | fényszórómosóhoz |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámtól (VIN): | 3C-B-050 000 |
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozókivitel száma: | 3 |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 3B7955681 |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| új kivitel | |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 3B7 955 681 |
| Működési mód: | elektromosan vezérelt |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | fényszórómosóhoz |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 150 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Magasság: | 35 mm |
| Tömeg: | 0,16 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 115 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Tömeg: | 0,09 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 140 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Magasság: | 47 mm |
| Tömeg: | 0,09 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 115 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Magasság: | 60 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 150 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Magasság: | 50 mm |
| Tömeg: | 0,16 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 120 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Magasság: | 60 mm |
| Tömeg: | 0,11 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 150 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Tömeg: | 0,16 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 106 mm |
| Szélesség: | 64 mm |
| Magasság: | 55 mm |
| Tömeg: | 0,083 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 105 mm |
| Szélesség: | 45 mm |
| Magasság: | 35 mm |
| Tömeg: | 0,071 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos |
| Tömeg: | 0,12 kg |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1K6955651 |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 3B7955681 |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | Hátsóablak-mosós járművekhez |
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | fényszórómosóhoz |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | Hátsóablak-mosós járművekhez |
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | fényszórómosóhoz |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Működési mód: | elektromos |
| Beépítési oldal: | elöl és hátul |
| Feszültség: | 12 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | Hátsóablak-mosós járművekhez |
| Feszültség: | 12 V |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Működési mód: | elektromos |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,105 kg |
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szélvédőmosó berendezéshez |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Működési mód: | elektromos |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Feszültség: | 12 V |
| Jármű felszerelés: | hátsóablak-mosóval szerelt járművekhez |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,105 kg |
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szélvédőmosó berendezéshez |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1K6955651 |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 3B7955681 |
| Szivattyú fajta: | egyszeres szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámtól (VIN): | 3C-B-050 000 |
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozókivitel száma: | 3 |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |




