| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Sorozatszám: | 04.15014 |
| Anyag: | Cordierit |
| Emissziós norma: | Euro5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek lásd tartozéklista | |
| kipufogórendszer: | integrált katalizátorral |
| Anyag: | Cordierit |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőkészlettel |
| kipufogórendszer: | Gyári beépítésű korom-/részecskeszűrővel szerelt járművekhez |
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| ECE/ABE engedéllyel | |
| Emissziós norma: | Euro5 |
| Garancia: | 2 év vagy 80.000 km garancia |
| a nyomóvezetékek száma: | 2 |
| Beépítési útmutatót figyelembe venni | |
| Hasonló ábra | |
| Hossz: | 1340 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Sorozatszám: | 04.15002 |
| Anyag: | Cordierit |
| Emissziós norma: | Euro 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Sorozatszám: | 58.15004 |
| Anyag: | Cordierit |
| Emissziós norma: | Euro5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Sorozatszám: | 58.15014 |
| Anyag: | Cordierit |
| Emissziós norma: | Euro5 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vizsgálat jelzés: | R103 |
| Anyag: | Cordierit |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Garancia: | 2 év garancia |
| Anyag: | Cordierit |
| csak a következővel együtt: | FK11217 |
| Termék megfelel: | Euro5 |
| Vizsgálat jelzés: | E24-103R |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Szilícium-karbid |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Emissziós norma: | Euro5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Cordierit |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Emissziós norma: | Euro5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Cordierit |
| Emissziós norma: | Euro5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | rászerelő/rögzítő anyaggal |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek lásd tartozéklista | |
| kipufogórendszer: | integrált katalizátorral |
| Anyag: | Szilícium-karbid |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelőkészlettel |
| kipufogórendszer: | Gyári beépítésű korom-/részecskeszűrővel szerelt járművekhez |
| Bal-/jobbkormányos: | balkormányoshoz |
| ECE/ABE engedéllyel | |
| Emissziós norma: | Euro5 |
| Garancia: | 2 év vagy 80.000 km garancia |
| Beépítési útmutatót figyelembe venni | |
| Hasonló ábra | |
| Hossz: | 1340 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1130 mm |
| Anyag: | Cordierit |
| Emissziós norma: | Euro5 |
| Jármű felszerelés: | OBD-vel szerelt járművekhez |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Emissziós norma: | Euro 4 |
| Anyag: | Cordierit |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | túlnyomórészt hosszútávú forgalom |
| többrészes: | kétrészes |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Mennyiségi egység: | Készlet |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Emissziós norma: | Euro 4 |
| Anyag: | Szilícium-karbid |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | rövid- és hosszútávú forgalomhoz |
| többrészes: | kétrészes |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Mennyiségi egység: | Készlet |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Emissziós norma: | Euro 4 |
| Anyag: | Szilícium-karbid |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | rövid- és hosszútávú forgalomhoz |
| többrészes: | kétrészes |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Mennyiségi egység: | Készlet |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Emissziós norma: | Euro5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Hossz: | 1130 mm |
| Anyag: | Szilícium-karbid |
| Tömeg: | 9,4 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Emissziós norma: | Euro5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Hossz: | 1130 mm |
| Anyag: | Cordierit |
| Tömeg: | 8,6 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Szilícium-karbid |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Emissziós norma: | Euro5 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Cordierit |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Emissziós norma: | Euro5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Termék megfelel: | Euro5 |
| Emissziós norma: | Euro5 |
| kipufogógáz szabványhoz nem: | Euro5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Hossz: | 1130 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Emissziós norma: | Euro 4 (D4) |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | vezetékkel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Hossz: | 1100 mm |
| Minőség: | Cordierite |
| Tömeg: | 8,000 kg |
| Betűjelzés: | 94 |




