| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Emissziós norma: | Euro5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Hossz: | 760 mm |
| Anyag: | Szilícium-karbid |
| Tömeg: | 8 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Emissziós norma: | Euro5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Hossz: | 760 mm |
| Anyag: | Cordierit |
| Tömeg: | 7 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Emissziós norma: | Euro5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Anyag: | Szilícium-karbid |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Emissziós norma: | Euro5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Anyag: | Cordierit |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Emissziós norma: | Euro5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Hossz: | 400 mm |
| Minőség: | Cordierite |
| Tömeg: | 8,0 kg |
| Betűjelzés: | 91 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Emissziós norma: | Euro5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartozékokkal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Hossz: | 1150 mm |
| Minőség: | Cordierite |
| Szélesség: | 300 mm |
| Magasság: | 450 mm |
| Tömeg: | 8,1 kg |
| Betűjelzés: | 92 |




