| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| átmérő: | 80 mm |
| csak a következővel együtt: | 14-32358-01 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 0,5 mm |
| átmérő: | 79,7 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 80 mm |
| Anyag: | Fém |
| OE-számhoz: | 1685734 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Furatátmérő: | 80 mm |
| Vastagság: | 0,65 mm |
| Anyag: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 166 mm |
| átmérő: | 79,5 mm |
| Hossz: | 384 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 0,5 mm |
| átmérő: | 80 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 0,5 mm |
| átmérő: | 80 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Rétegek száma: | 2 -rétegű |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 80 mm |
| Vastagság: | 0,6 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 79,5 mm |
| Hossz: | 384 mm |
| Szélesség: | 166 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 80 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 80 mm |
| csak a következővel együtt: | WG1243008 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,00 mm |
| Anyag: | Nemesacél |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |

| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 0,5 mm |
| átmérő: | 80,5 mm |
| Hossz: | 384 mm |
| Szélesség: | 166 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 0,5 mm |
| átmérő: | 79,7 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 0,6 mm |
| átmérő: | 80 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Furatátmérő: | 80 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1685734 |
| átmérő: | 80 mm |
| Anyag: | Fém |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 0,5 mm |
| átmérő: | 80 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Rétegek száma: | 2 -rétegű |





