Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 155 mm |
| Hossz: | 420 mm |
| Tömeg: | 47,041 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Gumi |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Hossz: | 410 mm |
| Szélesség: | 150 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 155 mm |
| Hossz: | 420 mm |
| Tömeg: | 47,041 g |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 420 mm |
| Szélesség: | 155 mm |
| Tömeg: | 47,041 g |





