Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 192 mm |
| Hossz: | 405 mm |
| Vastagság: | 11 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| OE-számhoz: | ZL01-10-235 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Gumi |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Fém |
| Forma: | C-alakú |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 5,5 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Hossz: | 410 mm |
| Szélesség: | 170 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 192 mm |
| Hossz: | 405 mm |
| Vastagság: | 11 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| OE-számhoz: | ZL01-10-235 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | ZL01-10-235 |
| Vastagság: | 11 mm |
| Hossz: | 405 mm |
| Szélesség: | 192 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |







