| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | belül |
| Áru tarifaszám: | 8409999990 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 0,3 mm |
| Hossz: | 375 mm |
| Szélesség: | 46 mm |
| OE-számhoz: | 0249.E3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Forma: | megtört |
| Szín: | piros |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Forma: | kerek |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | belül |
| Áru tarifaszám: | 8409999990 |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 0249.E3 |
| Vastagság: | 0,3 mm |
| Hossz: | 375 mm |
| Szélesség: | 46 mm |

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|




