| Részletes adatok |
|---|
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Szilikon |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 5,5 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Hossz: | 540 mm |
| Szélesség: | 290 mm |

| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200301 |
| Gyártási évig: | 200612 |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | ZD30DDTi |
| Gyártási évtől: | 200612 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Szilikon |
| Vegyi tulajdonságok: | nem oldószer tartalmú |
| Kötési mód: | Patron |
| Térfogat: | 200 ml |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a készlet nem tartalmazza |
| Ország kivitelhez nem: | USA |
| hőmérséklet-tartománytól: | -60 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | +320 °C |

| Részletes adatok |
|---|


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200612 |
| Áru tarifaszám: | 8409999990 |

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|




