| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Szilikon |
| Kötési mód: | Cső |
| Térfogat: | 70 ml |
| Hőmérséklet-tartományig: | 300 °C |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Figyelje a szerelési információt | |
| Kioldási nyomaték: | 7 Nm |
| Vegyi tulajdonságok: | nem oldószer tartalmú |
| Vegyi tulajdonságok: | kikeményedő |
| Térfogat: | 50 ml |
| hőmérséklet-tartománytól: | -55 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 180 °C |
| Univerzális cikként is elérhető, lásd cikkszám: | 461.682 EL-Liq 74 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 11121262571 |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Szilikon |
| Kötési mód: | Cső |
| Térfogat: | 80 ml |
| Hőmérséklet-tartományig: | 300 °C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 525 mm |
| Szélesség: | 165 mm |
| Magasság: | 13 mm |
| Tömeg: | 0,08 kg |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Figyelje a szerelési információt | |
| Vegyi tulajdonságok: | nem oldószer tartalmú |
| Vegyi tulajdonságok: | kikeményedő |
| Térfogat: | 75 ml |
| hőmérséklet-tartománytól: | -55 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 180 °C |
| Univerzális cikként is elérhető, lásd cikkszám: | 461.681 AFD 2018 |
| Áru tarifaszám: | 3506105000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 11121262571 |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Szilikon |
| Kötési mód: | Cső |
| Térfogat: | 80 ml |
| Hőmérséklet-tartományig: | 300 °C |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Szilikon |
| Kötési mód: | Cső |
| Térfogat: | 70 ml |
| Hőmérséklet-tartományig: | 300 °C |

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Vegyi tulajdonságok: | kikeményedő |
| Vegyi tulajdonságok: | nem oldószer tartalmú |
| Térfogat: | 50 ml |
| Univerzális cikként is elérhető, lásd cikkszám: | 461.682 EL-Liq 74 |
| Figyelje a szerelési információt | |
| hőmérséklet-tartománytól: | -55 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 180 °C |
| Kioldási nyomaték: | 7 Nm |





