Reinz Reinzosil szilikon tömítőpaszta, 80ml
Finoman megmunkált vagy polírozott motor alkatrészek, sebességváltók, tengelyek, tömítések, vízpumpák kölönféle ragasztására -50 és +300 Celsius fok között.
Nem keményedik.
Anyaga:
szilikon
Kiszerelés:
80 ml
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCZA |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | CAWB |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | CCTA |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | CBFA |
| Anyag: | Szilikon |
| Vegyi tulajdonságok: | nem oldószer tartalmú |
| Vegyi tulajdonságok: | tartósan rugalmas |
| Vegyi tulajdonságok: | kikeményedő |
| Szín: | antracit |
| Térfogat: | 70 ml |
| hőmérséklet-tartománytól: | 50 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 320 °C |
| Kötési mód: | Cső |
| csak a következővel együtt: | 70-31415-00 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | BWA |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | BPY |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Figyelje a szerelési információt | |
| Kioldási nyomaték: | 7 Nm |
| Vegyi tulajdonságok: | nem oldószer tartalmú |
| Vegyi tulajdonságok: | kikeményedő |
| Térfogat: | 50 ml |
| hőmérséklet-tartománytól: | -55 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 180 °C |
| Univerzális cikként is elérhető, lásd cikkszám: | 461.682 EL-Liq 74 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCZA |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Szilikon |
| Kötési mód: | Cső |
| Térfogat: | 70 ml |
| Hőmérséklet-tartományig: | 300 °C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Szilikon |
| Hőmérséklet-tartományig: | 300 °C |
| Szín: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCZA |
| OE-számhoz: | 11121262571 |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Szilikon |
| Kötési mód: | Cső |
| Térfogat: | 80 ml |
| Hőmérséklet-tartományig: | 300 °C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BPY |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCZA |
| Verzió: | Trade Pack |
FAI SIL-2 RED tömítőpaszta, 70ml
Oldószert nem tartalmazó tömítőpaszta finoman megmunkált vagy polírozott motor alkatrészek, sebességváltók, tengelyek, tömítések, vízpumpák különféle ragasztására -60 és +300 Celsius fok között.
Anyag:
Szilikon
Kiszerelés:
70 ml
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | BPY |
| Motorkód: | BWA |
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | BWA |
| Motorkód: | BPY |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | BPY |
| Motorkód: | BWA |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vegyi tulajdonságok: | nem oldószer tartalmú |
| Vegyi tulajdonságok: | kikeményedő |
| hőmérséklet-tartománytól: | -55 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 180 °C |
| Anyag: | Szilikon |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a készlet nem tartalmazza |

| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 400 mm |
| Szélesség: | 200 mm |
| Magasság: | 10 mm |
| Tömeg: | 0,08 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Figyelje a szerelési információt | |
| Vegyi tulajdonságok: | nem oldószer tartalmú |
| Vegyi tulajdonságok: | kikeményedő |
| Térfogat: | 75 ml |
| hőmérséklet-tartománytól: | -55 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 180 °C |
| Univerzális cikként is elérhető, lásd cikkszám: | 461.681 AFD 2018 |
| Áru tarifaszám: | 3506105000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | BPY |
| Motorkód: | BWA |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| javasolt bővítő javításhoz lásd a tartozéklistát | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BPY |
| Motorkód: | BWA |
| Gyártási évig: | 200711 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BWA |
| Motorkód: | BPY |
| Motorkód: | AXX |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | BWA |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | BPY |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCZA |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | CAWB |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | CCTA |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | CBFA |
| csak a következővel együtt: | 70-31415-00 |
| Szín: | antracit |
| Anyag: | Szilikon |
| Vegyi tulajdonságok: | kikeményedő |
| Vegyi tulajdonságok: | nem oldószer tartalmú |
| Vegyi tulajdonságok: | tartósan rugalmas |
| Kötési mód: | Cső |
| Térfogat: | 70 ml |
| hőmérséklet-tartománytól: | 50 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 320 °C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCZA |
| OE-számhoz: | 11121262571 |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Szilikon |
| Kötési mód: | Cső |
| Térfogat: | 80 ml |
| Hőmérséklet-tartományig: | 300 °C |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | BPY |
| Motorkód: | BWA |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | BWA |
| Motorkód: | BPY |
| OE-számhoz: | 6F103483D |
| Motorkód: | CAWB |
| Motorkód: | CCTA |
| Motorkód: | CBFA |
| Motorkód: | CCZA |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | BWA |
| Motorkód: | BPY |
| Motorkód: | CAWB |
| Motorkód: | CCTA |
| Motorkód: | CBFA |
| Motorkód: | CCZA |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Szilikon |
| Hőmérséklet-tartományig: | 300 °C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | BWA |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | BPY |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BPY |
| Motorkód: | BWA |
| Gyártási évig: | 200711 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCZA |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Szilikon |
| Kötési mód: | Cső |
| Térfogat: | 70 ml |
| Hőmérséklet-tartományig: | 300 °C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BPY |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200805 |
| Motorkód: | CAWB |
| Beépítési oldal: | belül |

| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CAWB |
| Gyártási évtől: | 200805 |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | CBFA |
| Motorkód: | CCTA |
| Gyártási évtől: | 200711 |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | CCZA |
| Gyártási évtől: | 200806 |
| Anyag: | Szilikon |
| Vegyi tulajdonságok: | kikeményedő |
| Vegyi tulajdonságok: | nem oldószer tartalmú |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a készlet nem tartalmazza |
| hőmérséklet-tartománytól: | -55 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 180 °C |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Vegyi tulajdonságok: | kikeményedő |
| Vegyi tulajdonságok: | nem oldószer tartalmú |
| Térfogat: | 50 ml |
| Univerzális cikként is elérhető, lásd cikkszám: | 461.682 EL-Liq 74 |
| Figyelje a szerelési információt | |
| hőmérséklet-tartománytól: | -55 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 180 °C |
| Kioldási nyomaték: | 7 Nm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | BWA |
| OE-számhoz: | 6F103483E |
| Beépítési oldal: | alul |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BWA |
| Motorkód: | BPY |
| Motorkód: | AXX |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCTA |
| Motorkód: | CAWB |
| Motorkód: | CCZA |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,075 kg |
| Szükséges darabszám: | 1 |




