| Részletes adatok | |
|---|---|
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Áru tarifaszám: | 8409999990 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 0,5 mm |
| Szélesség: | 40 mm |
| Hossz: | 72 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1372414 |
| Hossz: | 82 mm |
| Szélesség: | 52 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1372414 |
| Hossz: | 82 mm |
| Szélesség: | 52 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 0,5 mm |
| Hossz: | 72 mm |
| Szélesség: | 40 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Áru tarifaszám: | 8409999990 |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1372414 |
| Hossz: | 82 mm |
| Szélesség: | 52 mm |




