| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hengerfej, sebességváltó oldal |
| Áru tarifaszám: | 8409919990 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 0,3 mm |
| Szélesség: | 56 mm |
| Hossz: | 66 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1S7G-9D47-6AE |
| OE-számhoz: | 30 757 403 |
| OE-számhoz: | LF-0120-305 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 0,3 mm |
| Hossz: | 66 mm |
| Szélesség: | 56 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hengerfej, sebességváltó oldal |
| Áru tarifaszám: | 8409919990 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1S7G-9D47-6AE |
| OE-számhoz: | 30 757 403 |
| OE-számhoz: | LF-0120-305 |




